مطلب فعلی :

در iOS 9، شما راحت تر می‌توانید نسخه دسکتاپ یک وبگاه را درخواست نمایید

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

در iOS 9، شما راحت تر می‌توانید نسخه دسکتاپ یک وبگاه را درخواست نمایید

صدرا مخملی

نوشته

2 سال قبل

۲ دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال

اپل است و سوپرایز هایش! از سال های پیش، اپل در هر نسخه ای که معرفی می‌کرد تنها چند ویژگی کلیدی را در کنفرانس یا در دیگر رسانه ها به عموم معرفی می‌کرد و کشف ۲۰۰ قابلیت جدید دیگر را به کاربران کنجکاو واگذار می‌کرد. نهمین سیستم عامل آیفون نیز از این قاعده مستثنی نیست و این‌گونه است. کاربرانی که هم اکنون با سیستم عامل iOS 9 در حال  گشت و گذار در اینترنت با سافاری باشند، خیلی راحت می‌توانند وبگاه را با قالب دستکاپ باز نمایند. در ادامه با ترنجی هماه باشید.

اگر از کاربران نسخه بتا iOS 9 باشید، حتما تاکنون دریافته اید و اگر هم موفق به کشف این موضوع نشده بودید باید به شما بگوییم هم‌اکنون قادر خواهید بود به راحتی با ضربه زدن به آیکونی که در کنار آدرس بار است و انتخاب گزینه: Request Desktop Site( به معنای درخواست نسخه دستکتاپ سایت ) همان نمایی را مشاهده کنید که در صفحه نمایش های بزرگ و دستکتاپ مشاهـــده می‌کردید.

13610-8558-IMG_5296-l

اما در iOS 9 یک راه دیگر برای این کار وجود دارد که بسیار راحت تر و بهتر است؛ آیکون ریفرش کردن وبسایت را مشاهده می‌کنید؟ خب تنها نیاز است برای چند ثانیه آن را فشار دهید و کار تمام است. یک پنجره برای شما باز خواهد شد که دو گزینه دارد. یکی Request Desktop Site و دیگری دکمه لغو این کار که می‌توانید بین این دو انتخاب نمایید.

در iOS 8 شما باید برروی نوار آدرس بار می‌فشردید و سپس کمی صفحه را به بالا می‌کشیدید تا همچین دکمه نمایان شود.

نظر شما چیست؟ چه چیز دیگری از iOS 9 کشف کرده اید؟ این شما و این هم گوش شنوای کاربران.

[su_button url=”http://appleinsider.com/articles/15/07/17/ios-9-tips-apple-makes-it-easier-than-ever-to-request-a-desktop-site-in-safari” background=”#0fc5b7″]appleinsider[/su_button]

  • نوشته
  • 2 سال قبل
  • ۲ دیدگاه
  • ترنجی

  • تگ ها : ،
    loading...

آخرین دیدگاه ها

  1. I Am KiNG گفت:

    به نظر من فقط اپل و گوگل نکسوسه که باآپدیتاش قابلیت های متفاوت اضافه و کم میکنه یا جابه جا میکنه اما شما دیگر گوشی های اندروید و ببینین واقعا اگه همون اول که معرفی میشه قابلیت داشته باشه داره وگرنه اصلا با آپدیت هیچی اضافه نمیشه،،،،،،،،

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید