حساب کاربری ندارید؟ ثبت نام کنید

Twitch در اندروید می‌تواند هنگامی که بازی می‌کنید، ‘hearthstone’ را استریم کند.

صدرا مخملی

نوشته

2 سال قبل | بدون دیدگاه | ترنجی

مسلما در حال حاضر، بهترین و دوست داشتنی ترین پلتفرم استریم ویدئو برای گیمرها شبکه Twitch  می‌باشد. حال به تازگی این پلتفرم محبوب تصمیم گرفته پشتیبانی استریم بازی‌Heartstone در اندروید را به سرویس خود اضافه کند.

به دنبال عرضه قابلیت “پخش مداوم” که آوریل گذشته به نسخه اندروید این نرم افزار اضافه‌شد، می‌توان دریافت که تویچ علاقه مند به اندروید است! یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزار، امکان پخش در بالای صفحه در نرم افزار های دیگر است. مثلا شما در حالی که شما مشغول اس‌ام‌اس دادن هستید، می‌توانید به صورت همزمان ویدئو مورد علاقه خود را نیز تماشا کنید و اندازه پنجره را تنظیم کنید.

از دیگر ویژگی های افزوده شده، می توان به قویتر شدن سرورها برای استریم بهتر اشاره کرد. در این حالت هم گیمر و هم تماشا کننده انعطاف بیشتری در تنظیمات و انتخاب کیفیت ویدئو در حالت استریم دارند. برای مثال یک تماشا کننده می‌تواند، کیفیت ویدئو در حال پخش مستقیم را  با سرعت اینترنت خود هماهنگ کند. Twitch نیز گفت می‌خواهد مطمئن شود تمام افراد و کاربرانی که به استریم میپردازند، دسترسی کامل به این ویژگی‌ها را داشته باشند.

در نهایت مهم ترین بحثی که به آن توجه می‌شود، سخت افزار می‌باشد و بینندگان می‌توانند به آن نمره دهند. در نهایت می‌توان گفت Twitch تمام تلاش خود را برای استفاده بهتر و آسان تر نرم افزار خود می‌‌کند. تلاشی که می‌تواند سرویس یوتیوب گیمینگ را مغلوب کند.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید

آخرین دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی ثبت نشده است.

گیگابایت
10 کاربر برتر
  1. 1# Peiman - 4,527 ترنج
  2. 2# احمد - 4,260 ترنج
  3. 3# Mortazavi - 2,647 ترنج
  4. 4# Sajad - 1,959 ترنج
  5. 5# Pouya gs8 - 1,689 ترنج
  6. 6# علی شیخ زاده - 1,436 ترنج
  7. 7# mTAAHAAm - 1,428 ترنج
  8. 8# REZA - 1,211 ترنج
  9. 9# siavash-t - 867 ترنج
  10. 10# Amir026 - 806 ترنج
کانال تلگرام ترنجی