مطلب فعلی :

تماشا کنید: آموزش مفاهیم پزشکی به کمک هدست مایکروسافت هولولنز

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

تماشا کنید: آموزش مفاهیم پزشکی به کمک هدست مایکروسافت هولولنز

عارف کمانی

نوشته

1 سال قبل

یک دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

به راستی که هولولنز پنجره‌ای به سمت آینده است. پنجره‌ای که می‌تواند تصویری از آینده را به چشمان ما منتقل کند و آینده‌ی تکنولوژی و حتی بشریت را رقم بزند. با ترنجی همراه باشید…

هدست واقعیت مجازی هولولنز که مورد ستایش و تحسین بسیاری از منتقدان و طرفداران واقعیت مجازی قرار گرفته است٬ چیزی بیش از یک هدست است و می‌تواند حتی به امر آموزش نیز کمک شایانی بنماید. طبق گزارش ها هدست هولولنز بسیار به واقعیت حال نزدیک تر شده و تصویری بسیار بهتر را از دنیای واقعیت مجازی نسبت به نسخه‌ی اولیه‌ی خود عرضه می‌کند. هولولنز می‌تواند نگاه بسیاری را نسبت به دنیای تکنولوژی عوض کند و بسیاری را با این علم جذاب آشتی دهد. در تمامی کنفرانس‌های اخیر رموندی‌ها مقدار زمان و توجه بسیاری را به هولولنز اختصاص داده شده است و این نشان از توجه خاص این شرکت به این فناوری است.بسیاری از اهداف مایکروسافت در این هدست خلاصه می‌شود.

HoloLens2_0

در ویدیوی زیر که توسط مایکروسافت منتشر شده است٬ نشان داده می‌شود که متخصصان و پژهشگران چگونه می‌توانند با استفاده از هولولنز دست به اکتشافات بزنند و از این هدست انقلابی در امر آموزش دانشجویان استفاده نمایند. حالا با هم ویدیوی زیر را می‌بینیم.

نظر شما در این رابطه چیست؟ به نظر شما آیا به غیر از دنیای نجوم ٬ فضانوردی و پزشکی هولولنز در چه جاهای دیگری کاربرد خواهد داشت؟

[su_button url=”http://www.winbeta.org/news/new-hololens-video-shows-us-how-holograms-can-transform-medical-education” target=”blank” background=”#377431″]WinBeta[/su_button]

آخرین دیدگاه ها

  1. Mm Mm گفت:

    خبر:
    Evan Blass
    وجود یک لومیا به همراه فلش برای دوربین جلو را لو داد

    http://………./evan-blass-teases-a-windows-phone-with-a-front-facing-flash/

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید