مطلب فعلی :

توسعه خدمات اینترنتی و آنلاین شرکت سایپا

رفتن به بالا

ورود به ترنجی

ثبت نام در ترنجی

توسعه خدمات اینترنتی و آنلاین شرکت سایپا

صدرا مخملی

نوشته

1 سال قبل

۷ دیدگاه

ترنجی

سبکی نو در دنیای دیجیتال
گوشی الجی K10

گروه خودرو سازی سایپا در راستای سهولت در انجام امور مرتبط با خرید خودرو سایت فروش اینترنتی خود را ارتقا داده که به لطف قابلیت‌های جدید مشتریان بدون مراجعه حضوری به نمایندگی‌ها به انجام کارها بپردازند.

این شرکت امکانات قابل توجهی را از ابتدای سال ۹۴ به سایت اینترنتی فروش خود اضافه کرده است. مشتریان از این پس می توانند ودیعه خرید خودرو را به صورت آنلاین و بدون مراجعه حضوری به نمایندگی گروه سایپا پرداخت کنند، که یکی از ویژگی های آن، سرعت در ثبت نام در طرح های پیش فروش می باشد که از طریق گروه خودرو سازی سایپا اعلام می شود.

پرداخت مابه التفاوت در زمان دریافت دعوت نامه از طرف مشتری، از دیگر خدماتی است که در سایت فروش اینترنتی سایپا ایجاد شده است، در گذشته این مرحله از کار از طریق حضوری و توسط نمایندگی های مجاز فروش صورت می گرفت و با افزایش این آپشن صرفه جویی در زمان و انرژی صورت می گیرد.

علاوه بر این در صورت برگشت چک های مشتریان در خصوص پرداخت به شرکت سایپا، این امکان وجود دارد که از طریق سایت فروش و به صورت آنلاین، مبلغ مورد تعهد را به حساب شرکت سایپا واریز کرده و با مراجعه به نمایندگی چک خود را دریافت نمایند.

یکی دیگر از مواردی که کماکان مشتریان را با مشکل مواجه می کرد، مفقود شدن سند خودرو و مراحل درخواست سند المثنی بود، خوشبختانه امکان درخواست اینترنتی و غیر حضوری در خصوص صدور سند المثنی در سایت فروش گروه خودرو سازی سایپا نیز فراهم شده است.

تسویه حساب زودتر از موعد از دیگر امکانات جدیدی است که مشتریان محترم می توانند در صورت تمایل در سایت فروش اقدام به پرداخت اقساط خود نمایند.

[button url=”http://www.car.ir/news/Iran-Company/saipa-online-service/” postid=”” style=”btn-default” size=”btn-default” target=”_self” fullwidth=”false”]car[/button]

آخرین دیدگاه ها

 1. Dante گفت:

  نه که خدمات فیزیکی شون عالی هست حالا میخوان با اینترنت به خدمت مردم برسن !
  شوخی جالبی هست .
  کم کم داره علم و اینترنت تو این فرغون سازی ها جا میافته .

 2. Blue Tech گفت:

  نمی دونستم دیگه رزرویشن اینترنتی برای اونایی که دل ازین عالم فانی بستن و قصد عزیمت به عالم معنی رو دارنم راه اندازی شده!!!

 3. Ari khan گفت:

  ههههههه میخواد اینترنتی دزدی کنه :negative:

 4. Shahspik گفت:

  توو عالم واقعیت چه گلی به سرتون زدین که حالا میخواین توو دنیای مجازی بزنین؟
  واقعا ملت باحالی داریم 🙂

 5. REZA REZA گفت:

  به به .به از ایمنی که چیزی کم نداره فقط همین یکی کم بود که خدارو شکر برطرف شد

 6. md4956 گفت:

  توسعه خدمات اینترنتی و آنلاین شرکت دزد قاتل

  این تیتر رو بزنین لطفا.

دیدگاه خودتان را بنویسید

ابتدا وارد شوید تا بتوانید دیدگاهی ارسال کنید