بستن
macbook_pro_backtoback

مک بوک پروهای ساخت اپل گران هستند و وقتی آدم بابت چنین چیزهایی پول می‌دهد، انتظار دارد تا درست و حسابی کار کنند.

بعضی از دارندگان مک بوک پرو دریافته‌اند که متاسفانه در پاره‌ای از مواقع به هنگام پخش ویدئو در مک بوک پروهای جدید اشکال به وجود آمده است.

برپایه اظهار کاربران، این مشکل هم در کار گرافیک و هم در مادربورد مک بوک پرو به وجود آمده و به نظر می‌رسد که مشکل سخت‌افزاری نباشد و احتمالا اخلال پیش آمده از سوی درایور باشد.

همچنین مشکل پخش ویدئو به شکل گسسته عمدتا در مک بوک پروهای ۱۵ اینچی رخ داده است و مک بوک پروهای ۱۳ اینچی همچنان سالم هستند و دستخوش چنین مشکلی نشده‌اند.

از دیگر سو، اظها نظرهایی نیز از جانب کاربران مطرح شده که ضمن آن گفته‌اند این مشکل به هنگام استفاده از نرم‌افزارهای Adobe مانند Adobe Media Encoder و Lightroom پیش ‌می‌آید.

این معضل هنوز برجای خود باقی است و راه حلی برای آن ارایه نشده است و کاربران مک بوک پرو همچنان باید به نوعی با آن کنار بیایند.

این که برای رفع این مشکل تمهیداتی مانند مرجوع کردن یا پس دادن دستگا‌ه‌ها اتخاذ شود قطعی نیست اما کاربرانی که دچار این مساله هستند بهتر است به نمایندگی مربوطه مراجعه کنند بلکه راه چاره‌ای پیش پایشان بگذارند.

به هر تقدیر، این امیدواری هست که شرکت اپل به این مشکل توجه نشان بدهد و برای برطرف کردن آن دست به اقدام بزند.

ubergizmo

0
0
برچسب ها: اپلمشکل در مک بوک پرومک بوک پرومک بوک پرو 13 اینچیمک بوک پرو 15 اینچی

جلیل جعفری

نویسنده جلیل جعفری

مترجم و روزنامه‌نگار و دبیر گروه فرهنگی و هنری خبرگزاری ایسنا در منطقه خوزستان است. تاکنون دو مجموعه داستان کوتاه ترجمه با نام‌های «بعد از لباس جین» و «به کسی مربوط نیست» از جلیل جعفری منتشر شده است. او همچنین مجموعه داستان کوتاه ترجمه دیگری با نام «یک چیز خوب هم بد نیست» برای انتشار ارایه کرده است. جعفری هم‌اکنون مشغول ترجمه رمانی از ویلیام گس، فیلسوف و داستان‌نویس پرآوازه آمریکایی، است. او همچنین با صفحه ادبی روزنامه «آرمان امروز» همکاری دارد.

درج نظرات: