بستن
download

از قرار باید یک مورد دیگر به فهرست رونمایی‌های اپل اضافه کنیم چون این شرکت بنا دارد تا امشب اپلیکیشنTV guide (راهنمایی) برای دستگاه گیرنده شبکه‌های تلویزیونی موسوم به «اپل تی وی» را معرفی کند.

برگزاری این برنامه اولین بار در ماه اوت از سوی سایت اینترنتی ریکد (Recode) اعلام شد. حالا منابع دیگر ضمن اعلام و تایید همین خبر به نقل از روزنامه آمریکایی یو اس ای تودی (USA TODAY) گزارش کرده‌اند که اپل برای کمک به کاربران نرم‌افزاری در دستگاه اپل تی وی کار گذاشته که به مدد آن می‌توان برنامه‌های تلویزیونی را به محض ارایه از میان چندین سرویس به راحتی پیدا کرد.

روزنامه یو اس ای تودی در گزارش خود از این قابلیت تحت عنوان  «فهرست تماشا» (Watch List) نام برده است. در حالی که سایت ریکد می‌گوید که Netflix بخشی از این قابلیت نخواهد بود یا دست کم در ضمن معرفی خبری از آن نیست.

شایعه‌ای نیز درگرفته که می‌گوید قابلیت جستجوی جهانی ویدئوها به دستگاه اپل تی وی اضافه خواهد شد اما درست است که این حرف در حد شایعه است ولی ای کاش چنین اتفاقی بیفتد.

به هر تقدیر، این برنامه با همه جزییاتش امشب ساعت ۱۳ به وقت محلی پرده از همه چیز برمی‌دارد.

engadget

0
0
برچسب ها: اپل تی ویاپلیکیشن TV guideبرنامه‌های تلویزیونیرونمایی‌های اپلشبکه‌های تلویزیونیشرکت اپل

جلیل جعفری

نویسنده جلیل جعفری

مترجم و روزنامه‌نگار و دبیر گروه فرهنگی و هنری خبرگزاری ایسنا در منطقه خوزستان است. تاکنون دو مجموعه داستان کوتاه ترجمه با نام‌های «بعد از لباس جین» و «به کسی مربوط نیست» از جلیل جعفری منتشر شده است. او همچنین مجموعه داستان کوتاه ترجمه دیگری با نام «یک چیز خوب هم بد نیست» برای انتشار ارایه کرده است. جعفری هم‌اکنون مشغول ترجمه رمانی از ویلیام گس، فیلسوف و داستان‌نویس پرآوازه آمریکایی، است. او همچنین با صفحه ادبی روزنامه «آرمان امروز» همکاری دارد.

درج نظرات: