بستن
ترنجی

یک رندر جدید از نوکیا سی ۱ (Nokia C1) منتشر شد

no thumb

حتما خبر دارید که نوکیا به محض پایان قراردادش با مایکروسافت تصمیم به حضور دوباره در صنعت موبایل دارد. چندی پیش چندین رندر منتسب به اولین موبایل نوکیا که در سال ۲۰۱۶ معرفی خواهد شد، منتشر شد و همه با هم متفاوت است تا این رندر جدید. مسلما ما نمی توانیم هیچ تضمینی برای ‍صحت این تصویر به شما بدهیم اما دیدن آن خالی از لطف نیست، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اگر به این رندر منتشر شده دقت کنید می بینی که روی دستگاه جلویی اندروید و دستگاه عقبی ویندوز ۱۰ نمایش داده می شود، شاید این بدین معناست که نوکیا سی ۱ (Nokia C1) دارای دو نسخه اندرویدی و ویندوزفونی است و شاید بدین معنا که این دستگاه به صورت همزمان هر دو سیستم عامل را خواهد داشت. همانطور که مشخص است در رندر اندرویدی آن تصویری از لانچر اختصای نوکیا به نام Z Launcher که در تبلت Nokia N1 شاهد آن بودیم، استفاده شده است.

هنوز نمی توان ادعای دقیقی درباره اولین موبایل نوکیا در سال ۲۰۱۶ داشت اما در گذشته رندهای زیادی برای آن منتشر شده است که جا دارد همه آن ها را با هم ببینیم:

Nokia C1 (2) Nokia C1 (3) Nokia C1 (4)

مشخصا تنها وجه شبه به این رند ها لوگوی نوکیا است و بس! اما حتی تصور این که دوباره نوکیا وارد میدان رقابت شود و بدون سایه تصمیمات مایکروسافت در بازار دیده شود، خود خوشایند است.

اولین کاندیدا برای تولید موبایل های نوکیا پس از سال ۲۰۱۶ شرکت چینی فاکسکان است که در حال حاضر برای اپل هم محصولاتی را مونتاژ می کند. نظر شما درباره مدل احتمالی نوکیا سی ۱ (Nokia C1) چیست؟ چه انتظاراتی دارید؟ یک پرچمدار بالارده یا یک پایین رده برای تسخیر بازارهای ارزان و جدید؟

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/new_render_claims_to_depict_upcoming_nokia_c1_running_android_or_windows_10_mobile-news-15206.php” background=”#07a467″]gsmarena[/su_button]

[su_button url=”http://www.nokiapoweruser.com/new-claimed-nokia-c1-image-shows-android-windows-10-mobile-variants/” background=”#07a467″]nokiapoweruser[/su_button]

0
0
برچسب ها: Nokia C1آپدیت نوکیارندرهای نوکیا C1موبایل جدید نوکیانوکیانوکیا سی 1

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۶نظر

  1. اگر نوکیا یه سیستم عامل اختصاصی برای خودش دست و پا کنه با توجه به کیفیتی که از قدیم ازش سراغ داشتم حتما انتخاب خوبی خواهد بود.شک نکنید.ای کاش سیمبین را دوباره به صورت حرفه ای تر و بازتر احیا می کرد.دلم برای سیمبین تنگ شده.

    0
    0

درج نظرات: