بستن
ترنجی

گوگل بالاخره به صورت رسمی از صندوق پیام صوتی در اندروید ام پشتیبانی خواهد کرد

no thumb

طبق آخرین اخبار، قرار است ویژگی صندوق پیام صوتی نیز به اندروید اضافه شود. این ویژگی که از سال ۲۰۰۷ در iOS وجود داشته، حال در سال ۲۰۱۵ قرار است به جدید ترین نسخه اندروید یعنی Android M اضافه شود. در این حالت دیگران می‌توانند پیام های خود را در قالب صوت برای شما ارسال کنند. البته پیش از این، این ویژگی با روت کردن و یا نرم افزار های گوناگون قابل اضافه شدن بود، اما حالا این ویژگی به صورت رسمی در اختیار اندروید ام قرار گرفته است.

به گفته گوگل پلیس، این قابلیت به صورت رسمی در اندروید ام قرار خواهد گرفت. تا کنون اپراتورهای T-mobileدر آمریکا و Orang در فرانسه، این ویژگی از سوی گوگل را پذیرفته اند. باقی اپراتورها نیز تا قبل از عرضه اندروید ام به اندازه کافی فرصت دارند. پس از این به بعد در صفحه Dialer اندروید خود، سربرگ جدیدی مانند عکس زیر را مشاهده خواهید کرد :

nexus2cee_15-1-329x585

[su_button url=”http://thenextweb.com/google/2015/07/16/google-will-finally-add-native-visual-voicemail-support-to-android-m-with-a-catch/”]thenextweb[/su_button]

0
0
برچسب ها: اندروید امقابلیت ضبط صداگوگل

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳نظر

  1. نه یه جاهایی کاربرد داره.فک کن کاغذ نداری یادستت بنده بعد مجبور نمیشی قط کنی تا بعدا آدرس یا شماره بگری.
   رو گوشیت ضبط میشه وبعدا میتونی رجوع کنی.
   تو دستور عمل دادن که خیلی بهتره.فک کن داری مثلا ماشینتو تعمیر میکنی به تعمیر کار زنگ زدی بهت توضیح میده.قطع میکنه بعد که داری تعمیر میکنی یه جا لازم میشه دوباره برگردی ببینی چی گفته.ماشینو مثال زدم.شاید دستور کارای زیاد دیگه و متنوعی واسه هر کس پیش بیاد.
   من تو کارام زیاد استفاده میکنم.
   فقط کاش تو مکالمات مسنجرها هم کار کنه

   0
   0

درج نظرات: