بستن
مطالب ترنجی

ال‌جی نام +UltraWide Mobile را ثبت کرد؛ گوشی‌های با نسبت صفحه‌نمایش ۲۱:۹ در راهند

no thumb

به‌تازگی شرکت ال‌جی، اقدام به ثبت پتنت جدیدی کرده است که می‌تواند جالب به‌نظر برسد. این شرکت کره‌ای قصد دارد تا گوشی بالارده‌ی جدید خود با سیستم‌عامل اندروید ۷.۰ را در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ با نام احتمالی ال‌جی وی ۲۰ (LG V20) معرفی کند. علاوه بر این، ال‌جی درحال کار بر روی فناوری‌های دیگری است؛ احتمالا باید به‌زودی، شاهد عرضه گوشی‌های هوشمند با نسبت صفحه‌نمایش ۲۱:۹ از سوی ال‌جی باشیم. در ادامه همراه ترنجی باشید.

lgtrademark2

با توجه پتنت ثبت شده از سوی ال‌جی، احتمالا در آینده شاهد استفاده از صفحه‌نمایش با نسبت بزرگ‌تر از ۱۶:۹، یعنی نسبت ۲۱:۹ در گوشی‌های هوشمند بالارده خواهیم بود. ا‌ل‌جی، نام تجاری +UltraWide Mobile را برای صفحه‌نمایش‌های با نسبت ۲۱:۹ ثبت کرده است. نسبت ۲۱:۹ درحال حاضر برای صفحه‌نمایش‌های سینما استفاده می‌شود. انتظار می‌رود که این صفحه‌نمایش، مقداری عریض‌تر و بلندتر از نسبت معمول ۱۶:۹ باشد. عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند جدید با این نسبت صفحه‌نمایش از سوی شرکت‌های مختلف در آینده جالب خواهد بود.

ال‌جی در سال‌های گذشته نیز اقدام به عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند با نسبت صفحه‌نمایش ۴:۳ کرده بود؛ گوشی‌های سری ال‌جی وی‌یو (LG VU)، صفحه‌نمایش عریض‌تری نسبت به گوشی‌های دیگر داشتند. با این حال، باید صبر کنیم و ببینیم که گوشی‌های هوشمند با نسبت صفحه‌نمایش ۲۱:۹ در آینده چگونه خواهند بود.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/LG-applies-for-UltraWide-Mobile-trademark-219-smartphone-screen-in-bound_id83700″ target=”blank” background=”#1cf5a5″]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: LGsmartphoneUltraWide Mobile+الجیصفحه‌نمایشگوشی هوشمند

۴نظر

درج نظرات: