بستن
ترنجی

گلکسی ویو (Galaxy view) نه تبلت است نه تلویزیون، تبلیغات جدید سامسونگ برای این دستگاه عظیم الجثه

no thumb

گلکسی ویو (Galaxy view) یک تبلت بزرگ ۱۸.۴ اینچی خوانده میشد و از این نظر کمی بی معنی می نمود. گویا سامسونگ هم از این مسئله ناراضی است و در تبلیغات جدید خود برای این دستگاه که در یک دسته بندی کاملا نو قرار می گیرد یک شعار جدید اما نه چندان نو ارایه کرده است، می گوییم نه چندان نو چرا که قبلا هم برای توصیف سری گلکسی نوت از همین روش استفاده شده بود، نه موبایل نه تبلت! و در نهایت برای گلکسی ویو: نه تبلت و نه تلویزیون! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا تفکر کلی سامسونگ از طرز استفاده یا به عبارت بهتر، فرهنگ کاربری گلکسی ویو را با هم ببینیم.

Samsung-Galaxy-View-01

اینکه سامسونگ با دید تولید یک تبلت پیش نرفته است را می توان از مشخصات این دستگاه هم متوجه شد، سامسونگی که برای موبایل ۵.۱ اینچی خود رزلوشن QHD در نظر می گیرد، چرا باید یک نمایشگر ۱۸.۴ اینچی به رزلوشن FHD را برای این دستگاه در نظر بگیرد؟ مشخصا چون کاربری که برای آن در نظر دارد به گونه ای است که بیشتر نزدیک به تلویزیون است، منظور تماشای ویدیو از فاصله بیشتر است.

در ویدیوی که خواهیم دید می بینیم که با یک ریتم قلقلک دهنده (!) سامسونگ به شما می گوید این یک وسیله برای سرگرمی است و بیشتر متمرکز بر تماشای محتوا. یک تلویزیون کوجک، قابل حمل، هوشمند و متصل به اینترنت که شما را به اکثر سرویس های ارایه ویدیو متصل می کند، می توانید با آن وبگردی کنید و البته روی نمایشگر بزرگ آن یک دست بازی دسته جمعی یا حتی کلش او کلنز روی ۱۸.۴ اینچ! آ… خیلی کاربردها که به نظر می رسد سامسونگ باید روی فرهنگ کاربری آن بیشتر کار کند، البته اگر بخواهد یک دسته نو و موفق مثل گلکسی نوت بسازد.

در ادامه شما را دعوت به تماشای این ویدیو می کنیم :

نظر شما درباره گلکسی ویو (Galaxy view)  چیست؟  می تواند موفق باشد؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Samsung-Galaxy-View-stars-in-promo-video-its-not-a-TV-and-not-a-tablet_id76128″ background=”#07a467″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: Galaxy ViewSamsung Galaxy Viewگلکسی ویو

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۳نظر

درج نظرات: