بستن
no thumb

باز هم به این دو دستگاه نزدیک تر شده‌ایم. تصاویری توسط وان‌لیک منتشر شده است که نمونه طراحی صنعتی این دو مدل را در کنار پرچمدار اصلی شرکت یعنی گلکسی اس ۶ نشان می‌دهد. بدین ترتیب به راحتی می‌توانید تفاوت اندازه و طراحی را متوجه شوید. نکته بسیار خوبی در این تصاویر وجود دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. همراه باشید.

در مطب قبلی برای شما در مورد سخت‌افزار این دو به صورت نیمه کامل توضیحاتی را ارائه کردیم. این دو دستگاه حتمی شده است اما نکته مهم برای نوت ۵ طراحی خواهد بود. این دو تصویر را ببینید:

Leaked-Note-5-dimensions-measured-up-against-the-S6-edge-Plus-3

Leaked-Note-5-dimensions-measured-up-against-the-S6-edge-Plus-4

تکلیف گلکسی اس ۶ که معلوم است. اس ۶ اج پلاس نیز که دقیقا همانند اس ۶ اج اما با سایز بزرگتر خواهد بود. اما در مورد نوت ۵ چطور؟ در سری اج شاهد هستیم که لبه دستگاه از سمت رو به رو انحنایی پیدا کرده است اما در نوت ۵ به نظر می‌رسد این انحنا از سمت پشت دستگاه خواهد بود. البته دستگاه به صورت لبه ای در نخواهد آمد ولی در هر صورت تفاوت قابل توجهی با سری اس پیدا می‌کند. شما دستگاه را از پشت بر روی دست خواهید گذاشت و این لبه های کناری به نظر می‌رسد حالت بهتری را برای در دست گرفتن ایجاد کند. البته به نظر می‌رسد و این برداشت شخصی خواهد بود. تصویر زیرا را برای درک اندازه ببینید:

Leaked-Note-5-dimensions-measured-up-against-the-S6-edge-Plus

کم کم به این باور باید برسیم که گویا کمال طراحی سامسونگ در سری نوت به انتها خواهد رسید! نظر شما چیست؟ از نظر شما با چه دستگاهیی رو به رو خواهیم بود؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Note-5-gets-sized-up-against-the-Galaxy-S6-edge-Plus-and-the-S6_id71598″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: تصاویر گلکسی نوت 5رونمایی از گلکسی اس 6 اج پلاسرونمایی از گلکسی نوت 5گلکسی اس 6 اج پلاسگلکسی نوت 5مشخصات گلکسی اس 6 اج پلاسمشخصات گلکسی نوت 5

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۰نظر

 1. خوب شده بنظم طرحی که برای نوت در نظر گرفتن برای کارایی بیشتر و راحت استفاده کردن عالیه.ی چیزی توی مایه های ای۸ هست.که تازه معرفی شده.دوربین اس۶اج پلاس و نوت ۵ کمتر بیرون زده نسبت به اس۶ که باز به زیبایی طراحی کمک میکنه.

  0
  0
 2. سلام
  ببخشید میخواستم بگم اون لبه که برگشته درسته شاید مثل نوت اج نشه ولی فکر کنم به اون پتنت سامسونگ که چند وقت پیش تو سایت بود در مورد قلم نوت که با ضربه زدن به دیواره کناری دستگاه قلم رو به بیرون هدایت کنه مربوط میشه ولی باز هم نمیشه نظر قطعی داد باید منتظر موند B-)

  0
  0

درج نظرات: