بستن
ترنجی

گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس دارای بهترین نسبت تصویر به بدنه هستند

no thumb

مراسم بسیار خوبی بود. به نظر می‌رسد در زمینه طراحی سامسونگ سنگ تمام گذاشته و بهترین طراحی خود را عملی کرده است. همانطوری که از عنوان پیداست با یکی از خوش دست ترین مدل سری نوت رو به رو هستیم. در ادامه همراه باشید.

Screen Shot 2015-08-13 at 8.21.39 PM

 

 

0
0

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۹نظر

 1. متاسفانه یک سری از دوستان تو پست های مختلف اومدن می گن تفاوت های نوت ۵ و اس ۶ اج پلاس چرا انقدر نسبت به اس ۶ و اس ۶ اج کمه و شروع به تمسخر کردن، دوستان نوت ۵ با اس ۶ نباید مقایسه بشه با نوت ۴ باید مقایسه بشه، همون طور که همه هم می دونن پرچمدار اصلی سامسونگ سری اس هستش و فروش اصلی سامسونگ به وسیله سری اس انجام می شه و سری نوت فقط برای کسانی هست که فبلت دوست دارن، اس ۶ اج پلاس هم به همین منظور معرفی شده، پس لطفا انقدر ترول بازی در نیارین :yes: از م*دیران عزیز هم درخواست دارم یک سیستم جدید برای م*دیریت قسمت نظرات در نظر بگیرن چون واقعا باعث تاسفه که وارد بخش نظرات هر قسمتی از سایت می شیم ( از جمله پست های مرتبط سامسونگ ) ترول ها ایجاد دعوا کردن :scratch:
  متاسفانه این ترول بازی ها مختص همین پست های اخیر نبوده و مدت هاست به وجود اومده و باعث شده دید کاربران حتی نسبت به کاربران غیر متعصب برند های مختلف از جمله سونی عوض بشه 🙁

  0
  0
 2. اون روز که که من گفتم سامسونگ تو طراحی باز درجا زده بعضی از دوستان بهشون برخورده بود!
  گوشی به این بزرگی! با این ضخامت ببین چقد دوربین بیرون زده!
  در جواب اون دوستی که میگه طراحی سری اس رو نباید با سری نوت مقایسه کرد چون از دو خانواده مختلفه هم باید بگم چرا وقتی پای سونی وسته همه محصولات یکی میشن و استفاده از یک زبان طراحی بده ولی وقتی نوبت به سامسونگ میرسه باید تفاوت قائل شیم!
  لطفا میتونی منطقی جواب بده اگه میتونی

  0
  0

درج نظرات: