بستن
ترنجی

گلکسی نوت ۵، گلکسی اس ۶ اج پلاس و دروید توربو ۲ در راه ورایزون

no thumb

مدتی زیادی نیست که اخباری مبنی بر عرضه نسل دوم دروید توربو به گوش می‌رسد، محصولی که قرار است جایگزین دروید توربو فعلی که یک سال عمر دارد شود. حال امروز تصویری منتشر شده است که نشان می‌دهد این محصول در آینده توسط ورایزون عرضه خواهد شد. اما به نظر دروید توربو ۲ تنها محصول جدید در این لیست نیست بلکه قرار است دو محصول جدید سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج پلاس هم توسط اپراتور ورایزون عرضه شوند. در ادامه با ترنجی همراه شوید.

چیزی که هنوز مشخص نیست تاریخ عرضه این سه محصول توسط ورایزون است. می‌دانیم که دو محصول سامسونگ چند هفته بعد از معرفی رسمی آماده فروش خواهند بود اما به این معنی نیست که کشور‌هایی مانند آمریکا فورا آماده عرضه آن باشند، ما حتی نمی‌دانیم دروید توربو ۲ در چه تاریخی معرفی خواهد شد اما می‌توان حدس زد که این محصول در ماه اکتبر وارد بازار خواهد شد.

Verizon-Motorola-Droid-Turbo-2-Samsung-Galaxy-Note-5-S6-Edge-Plus-soon

مطمئنا ورایزون تا آخر سال میلادی اخیر اسمارت‌فون‌های جذاب بیشتری را روانه بازار خواهد کرد اما در کل سه اسمارت فون گلکسی نوت ۵ و اس ۶ اج پلاس و دروید توربو ۲ از بهترین پیشنهاد‌های این اپراتور خواهد بود.

نظر شما چیست؟ به نظر شما کاربران چه واکنشی به این سه محصول نشان خواهند داد؟

Phonearena

0
0
برچسب ها: سامسونگموتورولاورایزون

حسين میرنژاد

نویسنده حسين میرنژاد

نویسنده و گرافیست وبسایت ترنجی. مدیر شبکه iDeal Techs کانال آپارات: iDeal Techs

۳نظر

  1. قطعا دروید توربو با سابقه خوب باتری هیجان انگیز تر از دو مورد دیگه است… اصولا کسانی که طالب فبلت هستند کمتر از سایر کاربر ها هستند… با اینکه نوت های سامسونگ بهترین فبلت ها هستند ولی هنوز واسه من تو دست گرفتن یه گوشی به اندازه نوت منطقی نیست… معنی پرتابل بودن یه گجت همراه با افزایش سایز اون کم رنگ میشه… داشتن سرفیس در کنار یه گوشی موبایل خوش دست و زیر پنج اینچ منطقی تره… البته محدودیت های مالی باعث رونق گرفت فبلت تو بعضی کشور ها مخصوصا چین شده…

    0
    0

درج نظرات: