بستن
no thumb

برخی شرکت ها با تکیه بر قابلیت های ویژه دستگاه های خود، روش های خاصی برای انجام کارها ارایه می دهند. گلکسی نوت ها هم قلم دارند، یک قلم خوب که می شود خیلی کار ها با آن کرد، اگر بپرسید چه کاری مثلا؟ باید این سه قسمت آموزش کار با قلم گلکسی نوت ۴ را به شما پیشنهاد بدهم: قسمت اول : Smart Select ، قسمت دوم : Action Memo و قسمت سوم : Screen Write . این بار یک قابلیت که روی گلکسی نوت ۳ وجود دارد و پیرامون با کردن قفل دستگاه با استفاده ار امضا شماست، را معرفی خواهیم کرد. با ترنجی همراه باشید.

Galaxy-Note-3-toranji-(2)

در این روش شما با تنظیم کردن امضا خود به عنوان راه باز گردن قفل دستگاه، یکی از ایمن ترین راه های باز کردن یک موبایل را تجربه خواهید کرد. بله، هیچ روشی دلنشین تر از حسگر اثر انگشت نیست اما بعد از آن و به غیر از وارد کردن یک رمز طولانی یا کشیدن یک الگو (پترن) قابل یادگیری توسط دیگران، شاید ایمن ترین راه را در باز شدن دستگاه با امضا شما بتوان دید. حتما می دانید که در حال حاضر امضا هر فرد یکی از ساده و ایمن ترین روش های شناسایی ایشان است. بسیار خوب، اما چطور؟

Galaxy-Note-3-S-finder-toranji-(3)

قبل از هر چیز شما هم می توانید از قابلیت فوق العاده S Finder استفاده کنید و اگر زبان گوشی شما انگلیسی است عبارت “Signature” را جستجو کنید تا مستقیما به این بخش از تنظیمات بروید، در غیر این صورت، به منوی تنظیمات> تنظیمات قفل نمایشگر بروید و حالت قفل دستگاه را به Signature تغییر دهید. پس از آن طبق روال پیش بروید.

ابتدا ۳ بار امضای خود را ثبت کنید، سپس یک رمز پشتیبان و کار تمام است، به همین راحتی. اگر گلکسی نوت ۳ دارید و این قابلیت را تست کردید، درباره تجربه خود برای ما بنویسید. نظر شما درباره این قابلیت چیست؟

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/07/30/signature-unlock-for-the-galaxy-note-3/” target=”blank” background=”#06a570″]sammobile[/su_button]

0
0
برچسب ها: galaxy note 3n900n9005Signature Unlock for the Galaxy Note 3باز کردن گلکسی نوت 3 با امضاسامسونگقفل تشخیص امضا گلکسی نوت 3قفل صفحه گلکسی نوت 3گلکسی نوت 3

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۸نظر

 1. مرسی آقای عطا.یی
  من قبلا ازین قابلیت استفاده میکردم
  یه نکته هم داشت،قبل از آپدیت لالیپاپ در این قفل یه باگ وجود داشت اونم این بود که اگر یک پسورد پشتیبان تعریف میکردم بعد اگه میخواستم این نوع قفل رو عوض کنم دیگه نیاز نبود حتما همون پسورد پشتیبان رو درست وارد کنم،هر عدد اشتباهی هم میزدم میشد بازش کرد و قفل رو تغییر داد (نسخه اگزینوس)
  اما توی لالیپاپ درست شد

  0
  0

درج نظرات: