بستن
مطالب ترنجی

نسخه LTE تبلت‌های گلکسی تب اس ۸٫۴ و گلکسی تب اس ۱۰٫۵، اندروید مارشملو را به زودی دریافت خواهد کرد

no thumb

کمتر از یک هفته است که خبر ناامیدکننده عدم عرضه اندروید ۶ یا همان مارشملو برای گلکسی تب اس ۸٫۴ سامسونگ در فضای وب منتشر شده است. اما به نظر می‌رسد که این خبر تنها شایعه‌ای بیش نبوده است، چراکه امروز، کاربران آلمانی تبلت گلکسی تب اس ۸٫۴ موفق به دریافت بروزرسانی اندروید ۶ برای تبلتشان شده اند. در حقیقت، کاربران گلکسی تب اس ۱۰٫۵ نیز این بروزرسانی را دریافت کرده‌اند. در ادامه با ترنجی همراه شوید.

همانطور که گفتیم، کاربران کشور آلمان اعلام کرده‌اند که گلکسی تب اس ۸٫۴ بروزرسانی اندروید مارشملو را دریافت کرده است و مسلما ویژگی‌های این نسخه از اندروید در این تبلت نیز اضافه شده است. این بروزرسانی حدود ۸۱۲ مگابایت حجم دارد، اما گول حجم بروزرسانی‌ را نخورید، چراکه تمام ویژگی‌های اجازه برای دسترسی به بخش‌های مختلف دستگاه، ویژگی Doze باتری، کشوی برنامه‌های از نو طراحی شده و برخی بروزرسانی‌های امنیتی و جزئی برای باگ‌ها در این بروزرسانی جدید یافت می‌شوند. اگر شما هم صاحب یک گلکسی تب اس ۸٫۴ LTE یا یک گلکسی تب اس ۱۰٫۵ LTE هستید خوشحال باشید، چراکه احتمالا این تبلت‌ها در سایز مناطق جهان نیز به زودی، این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد.

نظر شما چیست؟ شما درباره بروزرسانی گلکسی تب اس ۸٫۴ و تب اس ۱۰٫۵ چه فکر می‌کنید؟

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_tab_s_84_gets_marshmallow_update_too-news-20164.php” target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]GSMArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: اندروید ۶اندروید مارشملوبرزورسانیگلکسی تب اس 10.5گلکسی تب اس 8.4

حسين میرنژاد

نویسنده حسين میرنژاد

نویسنده و گرافیست وبسایت ترنجی. مدیر شبکه iDeal Techs کانال آپارات: iDeal Techs

۴نظر

درج نظرات: