بستن
another-samsung-galaxy-s7-edge-explodes-1

نمی دانیم تا کی باید خبر از انفجار این دستگاه و آن دستگاه بنویسیم و سپس لطیفه ها و عواقب و دستورالعمل های شرکت هایی که دستگاه هایشان منفجر شده است! در حقیقت سال ۲۰۱۶ را به راحتی می توان سال انفجار موبایل ها نامید، یا بهتر بگوییم، انفجار سامسونگ! راست گفته اند که سال ها هزینه صرف ساختن اعتبار می شود و تمام آن می توان در یک آن به خاکستر تبدیل شود، هر چند سامسونگ هنوز به آن مرحله نرسیده است اما این باور که موبایل سامسونگ منفجر می شود سال ها طول می کشد تا در اذهان عموم کم رنگ شود. این بار پس از گلکسی نوت ۷ یک گلکسی اس ۷ اج دیگر منفجر شده است، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

another-samsung-galaxy-s7-edge-explodes

همانطور که در این تصاویر می بینید یک گلکسی اس ۷ اج متعلق به یکی از کاربران سامسونگ است که مرکز سرویس یکی از اپراتورهای بزرگ امریکا مراجعه کرده بوده و اعلام انفجار دستگاه خود را نموده است. جالب اینکه این دستگاه جایگزین گلکسی نوت ۷ “ایمن” این شخص بوده که دو هفته پیش با آن تعویض کرده است!

تا پیش از این گزارش های معدود دیگری از انفجار گلکسی اس ۷ اج نیز بوده است که کمی نگرانی درباره این دستگاه نیز ایجاد می کند. در حقیقت نمی دانیم چند انفجار باید صورت بگیرد تا شرکت ها به طراحی خود و موارد احتمالی مسبب حادثه دقت کنند و آن را برطرف کنند اما هر چه که هست، به اصطلاح از در و دیوار برای سامسونگ می بارد!

باید منتظر ماند و دید سامسونگ چطور با این مسئله برخورد می کند. تا آن موقع سعی کنید دستگاه خود هنگام شارژ دور از خود قرار دهید، در طول شب به شارژ نزنید، از لوازم شارژ اصلی استفاده کنید و ترجیحا باتری را ۱۰۰٪ شارژ نکنید و زیر ۷۰٪ از برق جدا نمایید. نظر شما درباره این وقایع چیست؟

0
0
برچسب ها: انفجار موبایل سامسونگگلکسی اس 7 اج

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۱۰نظر

   1. MH.HABIBI اشکال از گوشیه دیگه برادر من به قول نویسنده سایت داره از در و دیوار برای سامسونگ میباره اشکال اینجاست که تا چند نفر ضرر مالی و تهدید جانی نشن سامسونگ یا اپل به خودشون نمیان اگر شما هم دو تا گوشی از سامسونگ می گرفتی تازه گوشی دو با گوشی اول هم تعویض شده بود باز هم همچین حرفی میزدی

    0
    0
 1. جمع کنید باو همچین تیتر میزنید انگار مثل نوت ۷ همشون مشکل داره خوب یه چیز طبیعی هست از ۱ ملیون گوشی ۱۰۰ تاشم بترکه بازم طبیعی هست بالاخره اشتباه خط تولید و … برا همین گوشی های سامسونگ و اپل زیاد میترکن دیگه خیلی مسخره کردید

  0
  0

درج نظرات: