بستن
ترنجی

ماه رمضان امسال، منحصر بفرد ترین جلوه این ماه مبارک را به اشتراک بگذارید ؛ کمپین رمضان اچ‌تی‌سی

no thumb

همراه با اچ‌تی‌سی در خاورمیانه، با استفاده از هشتگ #HTCramadan در شبکه های اجتماعی، برنده شوید و در کاری خیر شریک باشید

 

اچ‌تی‌سی در ماه مبارک رمضان از طرف برندگان طرح بزرگ #HTCramadanبه انجمن خیریه جهانی Habitat for Humanity مبلغی را اهدا خواهد کرد و یکدستگاه HTC One M9 هم به برندگان اهدا خواهد شد. اچ‌تی‌سی شما را به اشتراک گذاری عکس ها و محتواهای مربوط به ماه مبارک رمضان به زبان فارسی، انگلیسی و یا عربی با یکی از موضوعات خانواده، زمان نیایش، رمضان در شهر من، و عید فطر، دعوت می‌کند.

شرکت کنندگان می‌توانند محتوای خود را با موضوع رمضان در شهر من از دوم تا هشتم جولای، و عید فطر را از نهم تا پانزدهم جولای در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و با دنبال کردن موضوعی مجزا در هر هفته شاتس بیشتری برای برنده شدن داشته باشند.

این طرح در تمامی شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام قابل اجراست. در پایان هر هفته به یک برنده که بر اساس مطالب به اشتراک گذاشته شده انتخاب می‌شود، یکدستگاه HTC One M9 اهدا می‌شود و همچنین اچ‌تی‌سی به نام شخص برنده به موسسه خیریه Habitat for Humanity مبلغی را اهدا خواهد کرد.

نیراج ست مدیر بازاریابی اچ‌تی‌سی در خاورمیانه و آفریقا در این باره گفت:« رمضان زمانی است برای تامل و بازنگری، و اچ‌تی‌سی با این طرح شما را به بازنگری و بازگویی آنچه که این ماه را منحصر بفرد میکند، دعوت میکند. جدیدترین طرح ما، #HTCramadan، برای نزدیک کردن انسان ها به یکدیگر و کمک به همنوعان خود است.» او در ادامه گفت:« این طرح در خاورمیانه به سه زبان اجرا می‌شود تا همه کسانی که در این منطقه زندگی میکنند بتوانند در این طرح شرکت کنند.»

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.HTCramadan.com مراجعه کنید.

0
0

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۱نظر

  1. بله دوست عزیز بازم میگم و روی حرفم هم وایسادم 🙂
   روی صحبت بازاری بیشتر به سمت کار هایی است که بخوایم برای یک خبر هزینه بگیریم این مطلب که دسته بندیش معلومه و مییبینید رپورتاژ هست
   بازاری وقتی حساب میشه که با گرفتن هزینه بخواهیم مشکلات فلان گوشی رو سرپوشی کنیم و بگیم کی گفته مشکل داره؟ آشغال خبری بود! (بازاریابی)

   0
   0
    1. سلام دوست عزیز
     در این مورد دفعات زیادی در ترنجی تغییر رویه دادیم و در نهایت بیشتر دوستان ترنجی این مورد رو قبول داشتن! با مثبت دادن آواتار شما ثبت میشه و فرد متوجه میشه چه کسی مثبت داده و چون ۹۵ درصد از کاربران ما خداروشکر همیشگی هستند، همه کامنت ها خونده میشه ولی خب با این حال باز هم در مورد اجرای یک سیستم بهینه تر فکر خواهیم کرد

     0
     0

درج نظرات: