بستن
ترنجی

کلیپی از طرح مفهومی هواوی نکسوس ۶

no thumb

سال ۲۰۱۵ ظاهراً سالی است که همه سازندگان گوشی‌های هوشمند یک استراتژی را پیش می‌گیرند، یعنی گوشی‌های هوشمند خود را در دو مدل، یک مدل حدوداً ۵ اینچی و یک مدل هم در سایز مرسوم فبلت ها عرضه خواهند کرد. سری نکسوس گوگل نیز انگار از این قاعده مستثنی نبوده و این استراتژی را پیش خواهد گرفت. در ادامه کلیپی از طرح مفهمومی فبلت نکسوس هواوی را خواهیم دید. همراه باشید.

گفته می‌شود گوشی سایز فبلت نکسوسی امسال را هواوی خواهد ساخت که Huawei Nexus 6 نام داشته و ابعادی ۱۵۹٫۴x 78.3 x 6.6/8.5mm را خواهد داشت. طبق گفته منبع این گوشی سه ویژگی جالب را به همراه داشته که داشتن درگاه USB Type-C و سنسور تشخیص اثر انگشت در پشت گوشی جز این ویژگی هستند. ویژگی بعدی نیز داشتن بلندگو استریو در جلوی گوشی است که در گوشی‌های سری نکسوس بسیار جالب به نظر می‌رسد. این گوشی با اندروید تازه معرفی شده Marshmallow همراهی خواهد شد. در زیر می‌توانید کلیپی از طرح مفهومی این گوشی را ببینید.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/New-Huawei-made-Nexus-is-the-star-of-this-concept-video-based-on-leaks_id72891″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: طرح مفهومینکسوسهواوی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳نظر

  1. سری نکسوس عالی هستن؛ ولی وقتی من داشتم با نکسوس ۶ همکارم کار میکردم هر کاری کردم صفحه نمایش به دلم نشست امیدوارم الجی و هوواوی بیشتر به صفحه نمایش دقت بدن؛ البته الجی که مشخص تو صفحه نمایش استادی شده؛ فقط مونده هوواوی که اونم باید بیاد ببینیم چه کرده :mail:

    0
    0

درج نظرات: