بستن
ترنجی

کانتار: رشد خوب ویندوز فون در چین و اروپا؛ کاهش سهم اندروید

no thumb

کانتار امروز، آمارهای مربوط به سهم بازار اسمارت‌فون در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۵ (تا آخر سپتامبر ۲۰۱۵ یا ۸ مهر ۱۳۹۴) را منتشر کرده است. در این سه‌ماهه، ویندوز فون در چند کشور، شاهد رشد خوبی بوده و موفق عمل کرده اما سهم اندروید در بعضی از کشورهای اروپایی و چین کاهش یافته است. در ادامه همراه ترنجی باشید.

سهم سیستم‌عامل ویندوز فون نسبت به سال گذشته در آلمان و فرانسه بالا رفته و در کشورهای EU5 نیز حدود ۰٫۲ درصد افزایش یافته که هم‌اکنون سهم آن، ۱۰٫۶ درصد از بازار است. با وجود رشد سهم ویندوز فون، سهم اندروید در EU5، حدود ۱٫۱ درصد کاهش یافته است.

kantar-Q3-2015

بد نیست سری به کشورهای دیگر بزنیم؛ در بازار چین، سهم ویندوز فون، ۲٫۶ درصد نسبت به سال پیش (۰٫۴ درصد) افزایش یافته و ‌هم‌اکنون، سهم آن از این بازار، ۳ درصد است. سهم سیستم‌عامل موبایلی مایکروسافت در استرالیا به ۷٫۴ درصد رسیده است. مایکروسافت اعلام کرده بود که سهم ویندوز فون در کل جهان در سه‌ماهه سوم، تنها ۱٫۶ درصد بوده است.

نظر شما چیست؟

[su_button url=”http://wmpoweruser.com/kantar-despite-iphone-6s-launch-windows-phone-gained-in-europe-and-china-while-android-falters/” target=”blank” background=”#159f84″ text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]wmpoweruser[/su_button]

0
0
برچسب ها: androidapplegoogleiosmicrosoftwindows mobileWindows phoneآی‌اواساپلاندرویدترنجیگوگلویندوز فونویندوز موبایل

۴نظر

درج نظرات: