بستن
ترنجی

کاربران ویندوز اینسایدر، هم‌اکنون می‌توانند بیلد ۱۰۵۸۶٫۲۹ ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کنند

no thumb

کاربران ویندوز اینسایدر در حلقه‌ی سریع (Fast Ring)، هم‌اکنون می‌توانند بیلد ۱۰۵۸۶٫۲۹ ویندوز ۱۰ موبایل را نصب کنند؛ در این نسخه، باگ‌ها رفع شده‌اند و شاهد به‌روزرسانی‌های امنیتی هستیم. بیلد جدید، به‌عنوان یک “cumulative update” برای بیلد ۱۰۵۸۶ ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شده است که پیش از این برای کاربران ویندوز اینسایدر در هر دو حلقه‌ی سریع و آهسته در دسترس بود. در ادامه همراه ترنجی باشید.

در بیلد ۱۰۵۸۶٫۲۹، یک به‌روزرسانی مهم برای Windows Phone Recovery Tool وجود دارد. همچنین بیلد جدید در هفته‌ی آینده، پشتیبانی از ویندوز اینسایدر را به دستگاه‌های بیشتری اضافه خواهد کرد. این مدل‌ها، شامل ال‌جی Lancet، مایکروسافت لومیا ۵۵۰، لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال هستند.

این تغییرات که با این به‎روزرسانی عرضه می‌شوند، بخشی از نسخه‌ی نهایی ویندوز ۱۰ موبایل خواهند بود. مایکروسافت اعلام کرده بود که بیلد ۱۰۵۸۶، همان نسخه‌ی نهایی است. مایکروسافت می‌گوید که به لطف بازخورد کاربران، عملکرد این سیستم‌عامل و مرورگر جدید آن، یعنی اج (Edge) بهبود یافته است.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Insiders-in-the-Fast-Ring-can-now-install-Windows-10-Mobile-Preview-Build-10586.29_id76408″ background=”#04c571″]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: WindowsWindows 10 Mobileبیلد 10586.29ویندوزویندوز 10 موبایل

۷نظر

درج نظرات: