بستن
مطالب ترنجی

پلک نزن! خلاصه مراسم معرفی آیفون ۷ در یک ویدیو ۱۲۰ ثانیه ای

no thumb

عموما پس از مراسم های معرفی که خیلی پر حرف و البته مهم هم هستند، ویدیوهایی از خلاصه موارد مهم تولید می شود. این بار اپل ترجیح داده خود دست به کار شود و در ۱۲۰ ثانیه، خلاصه جذاب و کامل از مراسم معرفی آیفون ۷، اپل واچ سری ۲ و ایرپادهای بی سیم جدید خود بسازد. در ادامه با ترنجی همراه باشید تا این ویدیو جذاب را با هم ببینیم.

به صورت خلاصه می توان گفت اپل واچ سری ۲ با طراحی مقاوم شده برای شنا تا عمق ۵۰ متری، نمایشگر فوق العاده روشن ۱۰۰۰ نیتی و بدنه سرامیکی جدید از بخش های هیجان انگیز ساعت هوشمند جدید اپل بود. در قسمت آیفون طراحی بهبود یافته و مقاوم شده در برابر آب، رتگ های جدید، حذف جک ۳٫۵ میلی متری صدا و دکمه هوم جدید را دارد که در کنار دوربین های جدید که فلاش ۴ تایی دارند و البته بلندگوهای استریو می توانند بسیار جالب توجه باشند.

در نهایت ایرپادهای بی سیم اپل که برای طرفداران خاص خودم می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. اجازه بدهید این ویدیو ۱۲۰ ثانیه ای جذاب را با هم ببینیم:

نظر شما درباره آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس، اپل واچ سری ۲ و ایرپادهای بی سیم اپل چیست؟

[su_button url=”https://www.youtube.com/watch?v=GeoUELDgyM4″ target=”blank” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Apple[/su_button]

0
0
برچسب ها: iphone 7آيفون 7آیفون 7 پلاسویدیو آیفون 7

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۱۲نظر

درج نظرات: