بستن
no thumb

وب‌سایت چینی Hkepc توانسته است به پردازنده نسل ۶ اینتل Core i7 6700k دست یابد؛ در آزمایش‌های صورت گرفته توسط وب‌سایت چینی، این پردازنده توان اورکلاک را تا فرکانس ۵.۲ گیگاهرتز دارد. به‌گفته Hkepc آن‌ها توانسته‌اند این پردازنده را به‌وسیله خنک کننده هوایی(Air Cooling) و در محیط آزمایشگاهی تا فرکانس ۵.۲ گیگاهرتز اورکلاک کنند.

در ادامه با ترنجی همراه باشید.

با ولتاژ ۱.۲۸۶ ولت آن‌ها توانسته‌اند به مقدار ۵ گیگاهرتز دست یابند و تست‌هایی را مانند SuperPi با موفقیت پاس کنند؛ تمامی این تست‌ها بر روی سیستم‌عامل ویندوز XP صورت گرفته‌است. با ولتاژ ۱.۳۵ ولت آن‌‌ها توانستند فرکانس این پردازنده را به ۵.۲ گیگاهرتز برسانند البته در مورد پایداری و تست‌های انجام شده با این فرکانس سخنی به میان نیامده‌است. نتایج تست‌ها تقریباً خوب است و برای چنین پردازنده‌ای مقدار بسیار عالی به حساب می‌آید.intel-core-i7-4790k-devils-canyon-packaging-materialsپردازنده Core i7 6700k با معماری SkyLake و توسط اینتل توسعه داده شده‌است؛ طبق شایعات این پردازنده مجهز به فرکانس پایه ۴ گیگاهرتز و در حالت بوست ۴.۲ گیگاهرتز می‌باشد، این پردازنده ۴ هسته‌ای مجهز به ۸ مگابایت کش سطح ۳ و مصرف انرژی ۹۵ وات ساعت می‌باشد. به احتمال فراوان اینتل این پردازنده را در چند هفته بعد و در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۵ یا کنفرانس توسعه‌دهندگان خود معرفی می‌کند.

در ادامه می‌توانید اسکرین‌شات‌های مربوط به این اورکلاک را مشاهده کنید:

intel-core-i7-6700k_wprime_5-ghz

intel-core-i7-6700k-overclock

untitled-1دیدگاه شما چیست؟ آیا اینتل می‌تواند در مبحث اورکلاک از کمپانی رقیب یعنی AMD پیشی بگیرد؟

بخش نظرات با شما!

GURU3D

0
0
برچسب ها: 14nmBroadwellcorecore icore i3core i5core i7core i7 6700core i7 6700ki7i7 4790i7 4790kOVERCLOCKoverclock 6700kSKYLAKEاسکای لیکاسکای‌لیکبرادولپردازندهپردازنده اسکای‌لیکپردازنده برادولنسل اسکای‌لیک

مصطفی عباسی

نویسنده مصطفی عباسی

۶نظر

درج نظرات: