بستن
اخبار

پردازنده ی جدید Snapdragon 830 با ویژگی پشتیبانی از Quick Charge 4.0

پردازنده-ی-جدید-Snapdragon-830

کمپانی کوالکوم همیشه نقش بسزایی در تولید بیشتر گوشی های هوشمند داشته است . سری ۸۰۰ پردازنده های این کمپانی شامل ۸۰۸ ، ۸۱۰ ، ۸۲۰ و ۸۲۱ میشود که اخیرا در خبر گوشی هوشمند OnePlus 3T نیز مشاهده کردیم .

قرار است کمپانی وان پلاس در جدیدترین گوشی هوشمند خود که نسل قدرتمند گوشی OnePlus 3 محسوب میشود ، از جدیدترین پردازنده ی این کمپانی یعنی Snapdragon 821 استفاده کند که میتواند قدرتی بیشتر ارائه کند و همچنین در بهبود زمان شارژدهی باتری گوشی ها ، کمک شایانی میکند .

اما با تکیه به اخبار سایت PhoneArena این کمپانی قرار است پردازنده ی جدید خود را با نام Snapdragon 830 عرضه کند که انقلابی را در پردازنده ها و باتری گوشی های هوشمند به پا میکند . پردازنده ی جدید Snapdragon 830 با کارکرد قوی خود سیستم fast charging گوشی های هوشمند را تا ۲۸ وات ( ۲۸W ) افزایش میدهد و بنا به گزارشات شارژر های گوشی هوشمند باید از ۵V/4.7A~5.6A, 9V/4A پشتیبانی کنند . در واقع این کمپانی مشهور راهی پیدا کرده است تا قدرت بیشتری را به باتری گوشی ها در پردازنده ی Snapdragon 830 برساند که آسیبی به سلول های باتری نرساند .

به بیان واضح تر ما درباره ی Intelligent Negotiation for Optimum Voltage (INOV) technology یا تکنولوژی بهینه سازی هوشمند ولتاژ صحبت میکنیم که ظاهرا این تکنولوژی قادر است مقدار دقیق قدرتی که به باتری میرسد و باتری میتواند آن را تحمل کند را شناسایی کند که به عبارتی از رساندن قدرت بیش از حد به باتری و داغ کردن باتری گوشی جلوگیری میکند و زمانی که نیاز باشد انرژی را پایین می آورد تا باتری گوشی هوشمند داغ نکند و از انفجار آن جلوگیری کند . و در سخن پایانی باید گفت اگر قصد داریم گوشی هایمان در آینده ای خیلی نزدیک از این تکنولوژی استفاده کند باید گوشی های هوشمند ، همزمان هم به پردازنده ی جدید Snapdragon 830 و هم به سیستم Quick Charge 4.0 مجهز باشند .

پردازنده ی جدید Snapdragon 830

 

phonearena
0
0
برچسب ها: پردازنده ی جدید Snapdragon 830

احسان وزیری

نویسنده احسان وزیری

........

۳نظر

 1. الان باتری هایی ساخته شدن که ظرفیت چندین برابری و عمر چندین برابری دارند .
  در حالی که قیمت حداکثر دو برابر لیتیومی ها هست .
  امیدوارم شرکتی پیشتار بشه از این باتری ها استفاده کنه و به جاش پولشو بگیره .
  مثلا گوشی ۵۰ دلار گرانتر
  همه مردم میخرن و استقبال میکنن

  0
  0

درج نظرات: