بستن
اخبار

گلکسی اس۸ و شیائومی می۶ اولین میزبان های پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ در سال ۲۰۱۷

پردازنده-اسنپدراگون-۸۳۵-در-گلکسی-اس۸

اگر طی چند وقت اخیر اخبار تکنولوژی و گوشی های هوشمند را دنبال کرده باشید حتما متوجه سر و صدا کردن پردازنده های جدید کمپانی کوالکام از جمله پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ شده اید .

کمپانی کوالکام طی جدیدترین فعالیت هایی که داشته است پردازنده های Snapdragon 830 و Snapdragon 835 را معرفی کرده است که در پست های ذکر شده به بررسی آن ها پرداختیم و همچنین در خبر پردازنده ی جدید کوالکام و احتمال استفاده آن در سامسونگ گلکسی اس۸ نیر مشاهده کردیم که علاوه بر عرضه دو پردازنده اسنپدراگون ۸۳۰ و اسنپدراگون ۸۳۵ ، کوالکام پردازنده های جدید خود را تحت سری اسنپدراگون ۶۶۰ را در صف تولید خود قرار داده است که در اواسط سال ۲۰۱۷ به صورت رسمی معرفی خواهد شد .

اما دقایقی پیش با تکیه بر خبری که در وبسایت phonearena منتشر شده است ، دو گوشی گلکسی اس۸ و شیائومی می۶ که به ترتیب پرچمدار های کمپانی سامسونگ و شیائومی می باشند ، به عنوان اولین میزبان های پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ تائید شدند . طبق گفته کوین ونگ که مدیرعامل مرکز فروش تحقیقاتی IHS در کشور چین میباشد ، کمپانی کوالکام قرار است از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ که از فناوری ساخت ۱۰ نانومتری بهره می برد ، در دو گوشی گلکسی اس۸ و شیائومی می۶ استفاده کند که تاریخ عرضه این دو گوشی هوشمند در ماه March مصادف با اسفند ماه گزارش شده است . البته گوشی گلکسی اس۸ طبق روند همیشگی خود احتمالا در دو نسخه تولید شود که یکی از نسخه ها با پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ و نسخه دیگر با پردازنده همیشگی Exynos عرضه می شود .

phonearena

0
0

احسان وزیری

نویسنده احسان وزیری

دانشجوی رشته ی IT در دانشگاه آزاد ، عاشق تکنولوژی و دنیای هوشمند هستم و از کودکی به اخبار روز دنیای تکنولوژی علاقه بسیاری داشتم و همیشه این اخبار رو دنبال کردم تا به امروز که خودم خیلی خوشحالم به عنوان نویسنده در این سایت فعالیت می کنم . موفق باشید :)

۱ نظر

درج نظرات: