بستن
ترنجی

پای گجتی بزرگتر در میان است، سامسونگ همزمان از ۳ دستگاه گلکسی جدید رونمایی خواهد کرد

no thumb

سامسونگ هر بار با رونمایی‌های خود حسابی خبرساز می‌شود و از انتشار شایعات قبل از رونمایی گرفته تا شلوغی‌های مراسم‌ها و شاخ و شانه کشیدن‌های این شرکت برای رقبا و بعد از آن نیز انواع و اقسام آزمایش‌ها و تست‌های گوناگون خود انبوهی از حواشی را پیرامون محصولات جدید این شرکت ایجاد می‌کند. این بار ظاهرا برخلاف انتظارات قبلی که همه انتظار رونمایی از دو مدل گلکسی جدید را داشتند، پای دستگاهی سوم نیز در میان است. در ادامه با ما باشید.

همانگونه که اطلاع دارید این شرکت برای ۱۳ آگوست (۲۲ مرداد) قول عرضه‌‌ی فبلت جدیدی از خانواده‌ی گلکسی را داده و بدون شک شاهد یک نوت دیگر از سری گلکسی خواهیم بود اما ظاهرا کار به یک و حتی ۲ دستگاه نیز خلاصه نخواهد شد و این بار کره‌ای‌ها سنت‌شکنی کرده و از ۳ گلکسی جدید رونمایی خواهند کرد. در اخبار قبلی خبر از رونمایی این شرکت از گلکسی نوت۵ و گلکسی اس۶ اج پلاس داده شده بود اما ظاهرا پای دستگاه سومی در میان است که حتی از ۲ مدل مذکور نیز بزرگ‌تر خواهد بود!

تصویر جدیدی برای رویداد پیش و رو منتشر شده که در کنار آن تایمری قرار داده شده که از هم اکنون برای رویداد مهم هفته‌ی آینده لحظه‌شماری می‌کند و تصویری منتشر شده که ۳ دستگاه بر روی همدیگر قرار گرفته‌اند، بیش از پیش به شایعات پیرامون رونمایی جدید سامسونگ دامن می‌زند. در تصویر گلکسی اس۶ اج پلاس در بالا قرار گرفته و از لبه‌های خمیده‌ی دستگاه بخوبی می‌توان متوجه اج بودن آن شد! دستگاه دوم بخوبی خود را به عنوان گلکسی نوت۵ معرفی می‌کند و انحنای پشت آن تا حدودی نمایانگر طراحی نوت جدید است. از همه مهمتر قلم S-Pen جدید است که در دستگاه دوم بخوبی خودنمایی می‌کند و بیش از از محصول دیگری نوت را در ذهنمان تداعی می‌کند.

Capture2

اما همانگونه در ابتدای خبر نیز اشاره شد مهمترین بخش تصویر مربوط به دستگاه سوم است که با توجه به قد و قواره‌ی خود ظاهرا در دسته‌ی تبلت‌ها قرار می‌گیرد. در زیر تصویر منتشر شده نام کلمه BIG به چشم می‌خورد که بیش از هر محصول دیگری می‌تواند تداعی‌کننده‌ی گلکسی تب اس۲ باشد که با صفحه‌نمایش بزرگتر خود به عنوان یار بزرگتر نوت۵ و اس۶ اج پلاس روانه‌ی بازار گردد. هرچند که در تصویر منتشر شده لبه‌های دستگاه دقیقا مشخص نیستند و نمی‌توان به صورت قطعی در رابطه با آن اظهار نظر کرد و باید یک هفته‌ی دیگر نیز برای انتشار جزییات منتظر بمانیم و به شایعات و اخبار پیرامون آنها گوش فرا دهیم.

به نظر شما محصول سوم گلکسی تب اس۲ است؟ آیا شعار “BIG THINGS ARE COMING” می‌تواند به معنی معرفی قریب الوقوع یک تبلت ۱۲ اینچی باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_unpacked_2015_teaser_reveals_s6_edge_silhouette-news-13413.php” target=”blank” background=”#0fb869″]gsmarena[/su_button] [su_button url=”http://www.samsung.com/ph/nextisnow/” target=”blank” background=”#0fb869″]samsung[/su_button]

0
0
برچسب ها: GalaxyGalaxy Notenotesamsungسامسونگگلکسیگلکسی نوتنوت

پویا رحمانی

نویسنده پویا رحمانی

عاشق دنیای تکنولوژی، خودرو و فوتبالم! عشق به تمام معنا...

۲۵نظر

 1. سامسونگ اگه از اپل میترسید (اپلی که میگفت فبلت خوب نیست) اپل نمیومد از سامسونگ تقلید کنه و فبلت بزنه!
  اگه ترسی هم هست مال شرکتایی هس که هر چند ماه یه ‘بخاری-پرچمدار’ میدن بیرون!
  بعضی از دوستان هستن میبینن شرکتی که گوشیشو دارن و مجبور شدن متعصبی فن اون شرکت بشن حرفی واسه گفتن نداره میان از اپل مایه میزارن.
  واقع بین باشین دوستان
  اپل و سامسونگ ۲تا غول تکنولوژی هستن
  اینو من نمیگم امار های فروش داره میگه 😉

  0
  0
 2. هر سال داره فاصله اپل و سامسونگ با بقیه شرکتا زیاد میشه
  واقعا غولن این دوتا شرکت.
  تکنولوژی دست همین دوتاست
  امسال هم با اومدن ۶اس و صفحه نمایشش فورس تاچش ی تحول دیگه ایجاد میشه نوت ۵ هم که دیگه نیاز به تعریف نداره
  بقیه هم باید بزنن گاراژ مخصوصا سونی
  دقیقا داره کارایی رو که نوکیا اخر عمرش میکرد سونی تکرار میکنه

  0
  0

درج نظرات: