بستن
ترنجی

وجود رنگ Rose Gold بار دیگر در آیفون تأیید شد

no thumb

دیروز کنفرانس ویژه معرفی آیفون‌های جدید به طور رسمی توسط اپل تأیید شد و در ترنجی آن را پوشش دادیم؛ اما تاکنون اطمینان داشتیم که این آیفون در سه رنگ خاکستری فضایی، طلایی و نقره‌ای عرضه خواهد شد. اما گزارش‌ها مدعی وجود رنگ تازه‌ای برای اولین بار در آیفون‌ها به نام Rose Gold یا رز طلایی هستند. در ادامه با ترنجی همراه باشید.


وبگاه ۹to5Mac در گزارشی ادعا کرده است که آیفون ۶ اس که نزدیک به ۱۰ روز دیگر در سان‌فرانسیسکو معرفی می‌شود، دارای رنگ Rose Gold (رز طلایی)‌ است؛ که با توجه به نزدیک بودن به مراسم معرفی و اعتبار وب‌سایت می‌توان به آن اعتماد کرد و تا حدودی مطمئن شد که آیفون ۶ اس و ۶ اس پلاس دارای این رنگ است.

اپل برای اولین بار از این رنگ زیبا در سری Edition اپل واچ بهره برد که نزدیک به ۱۰.۰۰۰ دلار قیمت داشت چراکه بدنه‌ای از جنس طلا داشت؛ اما این رنگ در آیفون از همان آلومینیوم عادی بهره برده است که خب، باعث عدم افزایش قیمت می‌شود.

اپل در سال ۲۰۱۱ با اضافه کردن رنگ طلایی به آیفون‌ها، باعث فروش بسیار زیاد این رنگ شد به‌گونه‌ای که کمبود این نوع، در روزهای اول حس می‌شد. به نظر می‌رسد این رنگ نیز فروش بسیار زیادی را تجربه کند.

شما می‌توانید سخت‌افزار احتمالی آیفون ۶ اس را در تصویر پایین مشاهده نمایید. علاوه بر آن می‌دانیم که این نسل از آیفون دارای تصاویر ویژه متحرک (همانند اپل واچ) خواهد بود.

نظر شما چیست؟ اگر تصمیم به خرید یک آیفون ۶ اس گرفته باشید، کدام رنگ را می‌گزینید؟

[su_button url=”http://www.ubergizmo.com/2015/08/iphone-6s-rose-gold-color-option-rumor/”]ubergizmo[/su_button]

0
0
برچسب ها: آیفونآیفون ۶اسرز طلایی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۷نظر

درج نظرات: