بستن
ترنجی

وبلاگ نویسی زنده ترنجی از کنفرانس ۱۸ شهریور اپل ؛ مراسم رونمایی از آیفون ۶S و ۶S plus

no thumb

امروز اپل، تلفن همراه را دوباره اختراع کرد… یک دستگاه ارتباطی… یک جستجوگر اینترنتی… یک آیپاد…! فهمیدید منظورم چه است؟ این ها اولین سخنانی بود که درباره آیفون به زبان استیون جابز شنیدیم. آن روزها نه خبری از گوشی تمام لمسی بود و نه خبری از حضور مولتی تاچ. آن زمان نمی‌توانستیم برروی تلفن هایمان آسفالت ۸ بازی کنیم یا در چند ثانیه به طور رایگان با آن سر دنیا ارتباط برقرار کنیم. نمی‌دانم اغراق است اگر بگویم مواردی که ذکر شد از سر حضور آیفون بود یا خیر؛ اما خب چیزی که عیان است، چه حاجت به بیان است؟ خب بگذریم و برسیم به موضوع اصلی؛ امروز در ترنجی میزبان حضور دو میهمان تازه به نام آیفون ۶ اس و آیفون ۶ اس پلاس هستیم، از طرفی احتمال می‌دهیم که آیپد پرو و اپل تی‌وی نسل جدید نیز، در این کنفرانس عرضه شود؛ شاید هم شاهد معرفی نسخه ارزان تر اپل واچ باشیم. اگر می‌خواهید از تمام این چرا ها، فراغت یابید، چهارشنبه ۱۸ شهریور، ترنجی را دنبال کنید. در ساعت ۲۱:۳۰، در این وبگاه شاهد وبلاگ نویسی زنده همگام با حضار کنفرانس شمارا از لحظه به لحظه رویداد ها آگاه خواهیم کرد.

چهارشنبه ۱۸ شهریور یا به زبان دیگر نهم سپتامبر، روز آیفون است. ساعت ۲۱:۳۰ این کنفرانس به طور رسمی آغاز می‌گردد و صد البته اگر چند ده دقیقه زودتر به ترنجی مراجعه کنید چیزی را از دست نخواهید داد. علم غیب نداریم اما معمولا کنفرانس های اپل سر زمان آغاز می‌گردند و زمان کمی هم ندارند. پس ترنجی به شما پیشنهاد می‌کند یک فنجان چای یا قهوه برای خود تدارک ببینید و در کمال آرامش وبلاگ نویسی زنده ترنجی را مشاهده کنید.

راستی تا یادمان نرفته بگوییم که لطفا در زمان پوشش زنده، سایت را هم از دست ندهید؛ چراکه مانند همیشه تضمین اولین بودن را برای انتشار اخبار حول کنفرانس را انجام داده و به کمک همکارانمان با اینکه اطلاعات زیادی از این دو پرچمدار می‌دانیم، قول می‌دهیم که حس و حال متفاوت کنفرانس را برای شما تدارک بینیم.

0
0
برچسب ها: اپلمراسم رونمایی از آيفون ۶ اس و ۶ اس پلاسمراسم رونمایی از آیپد پرومراسم رونمایی از اپل تی وی

تیم ترنجی

نویسنده تیم ترنجی

۳۱نظر

 1. ببینیم این اپل دوست داشتنی چه میکنه!
  ….
  سلام و عرض ادب خدمت دوستان ! چندوقت نبودم ونیستم ،امیدوارم خوش گذشته باشه:))
  چند روز پیش تو یکی از پست ها عرض ادب کردم اما این نگارنده ی جدیدتون زد کلا نظرمو حذف کرد :|||
  در کل ارادت داریم…زد۵ پریمیم هم عالیه .شاید واسه منزل بخرمش:)))

  0
  0

درج نظرات: