بستن
ترنجی

وال استریت ژورنال: آلمان شرکت HTC را تحریم کرد!

no thumb

امروز دادگاه آلمان حکمی را بر علیه HTC صادر نمود که در آن این شرکت به دلیل این که پتنتی را از Acacia Research نقض کرده است، دیگر نمی‌تواند محصولات خودرا درآلمان به فروش برساند.

به گزارش وال استریت ژورنال،  شرکت HTC که این روزها به علت مشکل مالی روزهای سختی را سپری می‌کند، به علت نقض پتنت درک گفتار از سوی دادگاه آلمانی محکوم شده است و از این پس محصولات ابن شرکت تایوانی نباید در آلمان فروخته شوند.

شرکت تایوانی HTC در واقع پتنتی از شرکت Acacia Research را نقض کرده است که مربوط به درک گفتار کاربر می‌باشد این درحالی است که شرکت‌هایی مانند اپل، سامسونگ، هواوی و حتی آمازون نیز از همین پتنت استفاده می‌کنند اما با این تفاوت که آن هابه دنبال دورزدن این شرکت آلمانی نبودند و با عقد یک قرارداد بین طرفین و پرداخت هزینه‌ای، اقدام به استفاده از این پتنت نموده‌اند.

در پی رأی صادر شده از دادگاه، احتمالاً  اپراتور Deutsche Telekom، بزرگ‌ترین اپراتور آلمان نیز پایان این ماه  فروش اسمارت فون های اچ تی سی را متوقف می‌سازد و با توجه به شرایط HTC، این موضوع می‌تواند به شدت به این شرکت صدمه بزند و به همین دلیل انتظار می‌رود این شرکت تایوانی تمام تلاش خود را به کارگیرد تا رأی دادگاه را تغییر دهد و یا با پرداخت جریمه، رضایت کمپانی Acacia Research را جلب کند.

[su_button url=”http://9to5google.com/2015/12/16/htc-germany-sales-ban/” target=”blank” background=”#3ea075″ rel=”nofollow”]9to5google[/su_button]

0
0
برچسب ها: HTCآلمانتحریم اچ تی سی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۳نظر

درج نظرات: