بستن
ترنجی

نگاهی به رنگ بندی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج+

no thumb

انتخاب مدل موبایل خود دردسرهایی دارد که البته اگر نیاز خود را به خوبی بدانید، راحت ترین کاری است که می توانید انجام بدهید، در غیر این صورت بازیچه عقاید اطرافیان یا زرق و برق بازار تبلیغات خواهید شد. اما پس از نهایی شدن تصمیم خرید مدل موبایل، یکی دیگر از دغدغه های مهم، انتخاب رنگ است! پس اگر گلکسی نوت ۵ یا گلکسی اس ۶ اج+ یکی از انتخاب های شما هستند، در ادامه مطلب با ترنجی باشید تا نگاهی به رنگ بندی گلکسی نوت ۵ و گلکسی اس ۶ اج+ داشته باشیم.

گلکسی نوت ۵

Galaxy note 4 Color Comparison (5)

کلکسی نوت ۵ در ۴ رنگ مشکی، سفید، طلایی و نقره ای ارایه شده است. رنگ نقره ای به نوعی رنگ ویژه آن به حساب می آید که کمی دیرتر از ۳ رنگ مشکی یاقوتی، طلایی پلاتینیوم و سفید به بازار عرضه خواهد شد. به نظر ما اضافه کردم رنگ نقره ای تصمیم صحیحی از سوی سامسونگ به شمار می رود و زیبایی خاصی دارد البته اگر اثرانگشت ها بگذارند! در ادامه ویدیو مقایسه رنگ ها گلکسی نوت ۵ را با هم می بینیم:

گلکسی اس ۶ اج+

Galaxy S6 edge Color Comparison (3)

گلکسی اس اج ۶+ هم همانند گلکسی نوت ۵ همان ۴ رنگ را دارد و دیگر مثل گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج از رنگ های سبز زمردی و آبی توپاز خبری نیست. این رنگ جدید واقعا زیباست و شخصا آت را می پسندم. در ادامه ۴ رنگ سفید، مشکی یاقوتی، طلایی پلاتینیوم و نقره ای تیتانیوم را از گلکسی اس ۶ اج+ می بینیم:

نظر شما درباره رنگ بندی این دو دستگاه چیست؟ اگر شما بخواهید خرید کنید کدام یک را می پسندید؟

[su_button url=”https://www.youtube.com/user/AndroidAuthority”]youtube[/su_button]

0
0
برچسب ها: Galaxy Note 5Galaxy S6 Edgeرنگ بندی گلکسی اس 6 اج+رنگ بندی گلکسی نوت 5

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۱۶نظر

درج نظرات: