بستن
no thumb

اندروید ۶ مدتی است که برای دستگاه های نکسوسی ارایه شده است و برای کاربران این دستگاه ها، آرزوی دارندگان پرچمداران گران دیگر شرکت، خاطره است! به جز نکسوس ها و الجی جی ۴، این دومین به روزرسانی اندورید ۶ برای دستگاه ها غیر نکسوسی است و در اختیار کاربران خوشبخت گلکسی نوت ۴ قرار خواهد گرفت. البته حتما می دانید که سونی هم تحت عنوان اندروید مارشمالو کانسپت، این نسخه از اندروید را به تعداد محدودی از کاربران ارایه کرده است. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به اندروید ۶ برای گلکسی نوت ۴، پس در ادامه با ترنجی همراه باشید.

Screenshot_2015-12-07-18-29-59-540x303

دیروز در ترنجی خبری از ارایه اندروید ۶ برای گلکسی نوت ۴ در مجارستان خواندیم و اسکرین شات هایی از آن دیدیم اما امروز می خواهیم یک ویدیو از عملکرد اندروید ۶ برای گلکسی نوت ۴ ببینیم. به نظر می رسد این رام که در ویدیو می بینیم یک رام آزمایشی یا در حال توسعه باشد چرا که لگ ها قابل توجهی در آن وجود دارد، از نمایش برنامه ها در لیست برنامه های اخیر تا نوار اعلانیه های لگی. اما قابلیت های خوبی از جمله نوشتن روی صفحه خاموش که اولین در گلکسی نوت ۵ معرفی شد در گلکسی نوت ۴ با آپدیت اندروید ۶ دیده می شود.

منوی Air Command هم مانند گلکسی نوت ۵ است و می توانید ۳ میانبر در آن قرار بدهید. آیون ها “گردتر” شده است و شبیه به آن چیزی است که در گلکسی نوت ۵، اس ۶ اج پلاس و یا آخرین آپدیت گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج دیدیم. در مجموع می توان گفت یک تغییر ظاهری خوب که البته باید برای عرضه عمومی در سطج گستره اصلاحاتی روی آن صورت بگیرد. مشخصا علاوه بر این قابلیت ها، امکانات جدید اندروید ۶ از جمله تعیین دسترسی برنامه ها، حالت Doze برای باتری و Google now on top هم به گلکسی نوت ۴ اضافه خواهد شد.

در ادامه شما را به تماشای این ویدیو ۷ دقیقه ای دعوت می کنیم، البته راوی کمی خسته(!) است، شاید بهتر باشد برای اینکه از انرژی صبحگاهی تان نکاهد، صدایش را ببندید!

در انتها شایان ذکر است که این ویدیو از نسخه اسنپدراگون گلکسی نوت ۴ (N910F) تهیه شده بود. منتظر اندروید ۶ هستید؟ اضافه شدن این قابلیت ها برای گلکسی نوت ۴ هیجان انگیز است، اینطور نیست؟

[su_button url=”http://www.sammobile.com/2015/12/08/first-look-android-6-0-marshmallow-on-the-galaxy-note-4/” background=”#04c571″]sammobile[/su_button]

0
0
برچسب ها: android 6 for Galaxy note 4galaxy note 4N910Fآپدیت اندروید 6آپدیت اندروید 6 برای گلکسی نوت 4آپدیت گلکسی نوت 4امکانات گلکسی نوت 5 روی گلکسی نوت 4اندروید 6گلکسی نوت 4نوشتن روی صفحه خاموش

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۲۲نظر

   1. در ابتدا عرض کنم که اتفاقا سونی در نسخه آزمایشی قابلیت های جدیدی رو قرار داده که هنوز در نسخه اصلی وجود نداره و رام آزمایشی سونی پر از امکاناته…
    و در مورد ۵ ثانیه هم بنظرم حتما یک تجدید نظر بکنید… در ویدئو همه چیز مشخص بود.
    من نمیدونم شما چرا اصرار دارید که بزرگترین عیب سامسونگ رو پنهون کنید!

    0
    0
  1. داداش من نگران نوت ۳ نباش تا وقتی کوکر هایی عالی تو ایکس دا واسه نوت ۳ داره مارشملو که هیچ بعد اون هم واسه نوت ۳ میاد همین رام رو الان چند ماهه من رو گوشیم نصب کردم تا حالا هم واسه یکبار هم لگ نداشتم و به جرات میتونم بگم بهترین رامی بوده که تا حالا رو گوشیم نصب کردم.

   0
   0

درج نظرات: