بستن
ترنجی

نکسوس های جدید ساخت الجی و هوآوی دارای حسگر اثرانگشت و بلندگوهای دوتایی

no thumb

گوگل قصد دارد نکسوس های ۲۰۱۵ را بسیار قوی وارد بازار کند. سال ۲۰۱۴ سال خوبی برای نکسوس ها نبود. نمی دانیم چه شد که گوگل یک نکسوس غول پیکر ۶ اینچی را برای سال ۲۰۱۴ کافی دانست اما بیایید روراست باشیم، چند نفر در دنیا موبایل ۶ اینچی را می پسندند؟ گوگل هم این موضوع را از استقبال کمی که از نکسوس ۶ شد متوجه شد و امسال را قرار است با سیاستی شبیه به آنچه سامسونگ اجرا می کند، پیش ببرد : یک فبلت و یک موبایل! در ادامه با ترنجی باشید تا از جزئیات بیشتر نکسوس های ۲۰۱۵ آشنا شویم.

شایعات به این صورت که گوگل امسال برای اولین باز از دو موبایل در دو اندازه و با همکاری دو شرکت رونمایی خواهد کرد. یکی از این دو دستگاه که موبایل نکسوس به شمار می رود ساخت الجی خواهد بود و نمایشگر ۵٫۲ اینجی خواهد داشت. ابعاد این موبایل ۱۴۶٫۹x72.9×8 تا ۹٫۸ میلی متر است. این بدین معناست که در لبه ها باریک تر و در وسط دستگاه ضخیم تر خواهد بود. بدنه آن پلاستیکی و با فریم فلزی است و مشخصات بیشتری از آن در دسترس نیست.

Alleged-images-of-one-of-the-two-new-Nexus-phone (1)

اما فبلت گوگل امسال نصیب هوآوی شده است که یک دستگاه ۵٫۷ اینچی خواهد بود به ابعاد ۱۵۹٫۴x78.3×6.6 تا ۸٫۵ میلی متر. این فبلت تمام فلزی است. هر دو دستگاه حسگر اثرانگشت را در پشت خود دارد و بلندگوهای استریو دوتایی را در جلو و البته غافلگیری آخر مربوط به پورت USB Type-C است. انتظار می رود این دو دستگاه در کنفرانس Google I/O امسال همراه با عرضه عمومی اندروید M عرضه شوند.

این اطلاعات توسط @onleaks لو رفته است که منبع موثقی برای اخبار لو رفته به حساب می آید. در ادامه تصاویر بیشتری از نکسوس لو رفته می بینیم:

نظر شما درباره این دو دستگاه احتمالی نکسوس چیست؟ آیا هوآوی و الجی می توانند از پس این ارایه مهم بر بیایند؟

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/The-new-face-of-Nexus-front-speakers-fingerprint-on-the-back-USB-Type-C-on-a-5.7-Huawei-phablet-and-5.2-LG-phone_id72553″ target=”blank” background=”#159f84″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: Google I/OHuaweiLGnexusالجی نکسوسگوگلنکسوس 2015نکسوس های جدیدهوآوی نکسوس

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۵نظر

درج نظرات: