بستن
اخبارنوکیا

نوکیا مراسم خود را در MWC 2017 تایید کرد؛ رونمایی از اسمارت‌فون بعید است!

nokia

زمانی که نام نوکیا را برای یک مراسم می‌شنویم، همیشه منتظر رونمایی از یک فناوری خاص و یا محصولی جدید هستیم. همانطوری که در جریان هستید، مهلت همکاری مایکروسافت و نوکیا به پایان رسید و اکنون نوکیا می‌تواند به صورت مستقل همکاری خودش را ادامه دهد. البته فراموش نکنید، شروع فعالیت مجدد به صورت مستقل سه ماهه پایانی سال جاری خواهد بود. بر اساس اعلام رسمی، شاهد حضور نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 خواهیم بود. در ادامه همراه باشید.

حساب رسمی نوکیا در توئیتر خبری را از سوی آقای راحیف سوری، مدیر عامل اجرایی کمپانی نوکیا نقل قول کرده است که حاکی از این دارد که نوکیا در کنگره جهانی موبایل سال آینده حضور خواهد داشت. با این حساب می‌توان گفت آقای سوری نیز یکی از سخنرانان MWC است که بر روی صحنه می‌رود تا از محصولی جدید رونمایی کند. بنابرین نوکیا قصد دارد در ابتدای سال آینده از یک محصول جدید رونمایی کند اما نکته اینجاست که بر اساس صحبت بسیاری از افراد رونمایی از اسمارت فون کمی بعید خواهد بود.

البته ما انتظار داریم کمپانی فنلاندی در این رویداد بزرگ که مخصوص صنعت گوشی های هوشمند در شهر بارسلونا است، دست کم از یک گوشی هوشمند رونمایی کند. به هر حال هنوز فرصت زیادی تا زمان نمایشگاه MWC 2017 و مطمئن هستیم در صورتی که نوکیا بخواهد از یک اسمارت فون جدید و یا همان تبلت لو رفته رونمایی کند، صحبت های بیشتر و تبلیغات زیاد تری برای این مراسم نوکیا انجام خواهد شد.

www.phonearena.com
0
0
برچسب ها: مراسم نوکیامشخصات مراسم نوکیامشخصات نوکیانوکیا

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱ نظر

  1. سال پیش نوکیا حضور داشت ولی در مورد اینترنت نسل ۵ بود محصولاتش امسال هم احتمال زیاد در همین مورده
    انتظار دارم محصولات جدیدش که قطعا شامل تبلت و اسمارت فون واحتمالا ساعت هوشمند میشه زودتر از نمایشگاه بارسلون معرفی بشن

    0
    0

درج نظرات: