بستن
ترنجی

نوستالژِیک: خاطرات خوش جنون سرعت

no thumb

آیا گیم نت‌ها را به خاطر دارید؟ بازی‌های تکراری و پرطرفدار آن ها را چطور؟ تقریباً همه ما از بازی های آن دوران خاطراتی داریم که با یاد آوردن آن‌ها لحظات زیبایی برایمان تداعی می‌شود. امروز می خواهیم به دو بازی سبک ریسینگ یا همان ماشین و مسابقه‌ای خودمان بپردازیم که در حوالی سال‌های ۸۶ و ۸۷ شمسی در کشور ما طرفداران زیادی داشته و به‌نوعی برای برخی از ما نوستالژی به‌حساب می‌آید. با ما همراه باشید تا به این دو بازی قدیمی و دوست‌داشتنی نگاهی بی اندازیم.

بازی‌هایی که امروز می خواهیم به آن ها بپردازیم NFS Most Wanted و NFS Under Ground 2 می‌باشد که اکثر شما ها حداقل یک بار این دو بازی را تجربه کرده‌اید. بازی NFS UG2 که در سال ۲۰۰۴ عرضه شد، در سال های ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۵ در این سبک بازی ها حکمرانی می کرد و به یکی محبوب‌ترین ها تبدیل گشته بود. لازم به ذکر است که این بازی در کشور ما عمدتاً بر روی پلتفرم های PC و PS2 موجود بود. بازی دومی که مد نظر ما است NFS MW می باشد که کمی از بازی قبلی جدید تر بوده و در سال ۲۰۰۵ معرفی شد که در همان سال معرفی در بسیاری از کنسول ها موجود بود؛ حتی در سال ۲۰۱۳ سونی نسخه ای شبیه سازی شده از این بازی را برای PS3 در فروشگاه PLAY STATION STORE منتشر کرد که البته در کشور ما این بازی در کنسول‌های PS2 و XBOX 360 و پلتفرم PC در دسترس بود. از سخن های اضافه می کاهیم و می پردازیم به گیم پلی این دو بازی، برای یادآوری خاطرات شیرین گذشته. مثل همیشه منتظر نظرات شما درباره جنون سرعت این دو بازی هستیم و اگر برای سری های آینده نوستالژیک ایده‌ای دارید در قسمت نظرات این مطلب اعلام کنید تا به آن ها نیز بپردازیم.

0
0
برچسب ها: GAMING HISTORYNeed for SpeedNFSنوستالژینوستالژیکنید فور اسپید

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱۵نظر

 1. همین طور که به گرافیک بازی های ۵ یا ۶ سال پیش می خندیم ، مطمئن باشید ۵ سال دیگه به الان خودمون می خندیم
  وقتی GTA V بازی میکنیم ، میگیم چطور GTA San Andreas و vice City رو تحمل کردیم
  به نظر من حد اکثر تا ۷ سال دیگه ، واقعیت مجازی فراگیر میشه و میگیم چطور تو یه مانیتور ۲۰ ~۳۰ اینچی بازی کردیم
  مطمئن باشید حد اکثر تا ۷ سال دیگه VR ها فراگیر میشن اونم شدید
  این خط ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ اینم نشون + خخخخ :whistle: :whistle: :whistle:
  :heart: :heart: :heart: :rose: :rose: :rose:
  شما نظرتون چیه؟ :scratch: :scratch:

  0
  0

درج نظرات: