بستن
no thumb

سامسونگ امسال هم در ادامه سری اکتیو که از گلکسی اس ۴ آغاز شد، نسخه اکیتو گلکسی اس ۶ را ارایه کرد. شاید غیر قابل درک ترین عضو خانواده اکیتو را بتوان اس ۵ اکتیو انست اما به جز آن، گلکسی اس ۴ و اس ۶ اکتیو می توانند برای علاقه مندان دلیل محکمی برای خرید داشته باشند. گلکسی اس ۶ اکتیو با باتری حجیم ۳۵۰۰ میلی آمپری و پردازنده کم مصرف اگزینوس ۷۴۲۰، بهترین عمر باتری بین تلفن های همراه را داراست. علاوه بر آن مقاومت مثال زدنی در مقابل ضربه، افتادن و در مقابل آب دارد. در ادامه نقد و بررسی ویدیویی این گجت مقاوم اندرویدی را با هم می بینیم.

Galaxy S6 active (10)گلکسی اس ۶ اکتیو را قبلا در ترنجی دیدیم و با آن آشنا شدیم. این دستگاه در مقابل گلکسی اس ۶ معمولی، آن طراحی زیبا و حسگر اثر انگشت خیلی خوب را کم دارد اما مقاومت و عمر باتری بالای آن کاری می کند که بدی های آن را فراموش کنید. به خصوص عمر باتری بالای آن که شاید آرزوی همه باشد. طراحی هم همانند گلکسی اس ۵ مینی که بدون داشتن درپوش پورت microUSB، طبق گواهینامه IP67 ضد آب و خاک بود، نیازی به درپوش ندارد و این امتیاز بزرگی است. اما عملکرد کلی چطور است؟ در ادامه شما را به تماشای ویدیو دعوت می کنیم:

به نظر شما گلکسی اس ۶ اکتیو می تواند انتخاب خوبی باشد؟ چقدر این فاکتورها برای شما اهمیت دارد؟ آیا سامسونگ باید این مدل را به صورت جهانی ارایه کند یا همینطور مخصوص یک اپراتور؟

[su_button url=”#” background=”#0fc5b7″]YouTube[/su_button]

 

0
0
برچسب ها: Galaxy S6 ActiveGalaxy S6 active Reviewسامسونگگلکسی اس 6 اکتیونقد و بررسی گلکسی اس 6 اکتیونقد و بررسی ویدیویی گلکسی اس 6 اکتیو

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۴نظر

درج نظرات: