بستن
jadval-12

امروز پنجشنبه است و برخلاف هر هفته راس ساعت ۲۱ که با تقدیم یک نظرسنجی جذاب در خدمت شما عزیزان بوده‌ایم، به دلیل برگزاری لیگ اسمارت‌فون‌های ترنجی، قصد داریم تمرکز اصلی را بر روی این مهم قرار داده و تا پایان لیگ از برگزاری سری نفس‌گیرترین نظرسنجی‌ها و جدال‌ها خودداری کنیم. در ادامه نتیجه‌ی نهایی نظرسنجی هفته‌ی گذشته را تقدیم کرده و شما را دعوت به مشارکت در لیگ داغ اسمارت‌فون‌های ۲۰۱۶ ترنجی می‌کنیم.

همانگونه که اشاره شد تا زمان اتمام مدت برگزاری لیگ اسمارت‌فون‌های ۲۰۱۶، سری نفس‌گیرترین نظرسنجی‌ها و جدال‌ها تقدیم حضورتان نخواهد گردید. در هفته‌ی قبل این سوال را از شما عزیزان همراه پرسیدیم که کدام روش را برای محافظت از اسمارت‌فون بیشتر می‌پسندید که با گذشت یک هفته از زمان برگزاری، نتیجه‌ی نهایی بیانگر آن است که به دلیل گرانی اسمارت‌فون‌ها و مخصوصا پرچمدارهای روز دنیا در کشور عزیزمان ایران، بیشتر کاربران با دقت نظر و وسواس بالایی نسبت به نصب قاب و برچسب محافظ برای گوشی خود می‌کنند که جالب توجه است.

بدون شک اگر اسمارت‌فون‌های روز جهان با قیمت‌های معقول‌تری در کشورمان به فروش می‌رفتند، وسواس کاربران آنها برای نصب وسایل حفاظتی کاهش می‌یافت.

capture

اکنون زمان آن است که تمرکز خود را بر لیگ اسمارت‌فون‌های ۲۰۱۶ ترنجی قرار داده و در صفحه مذکور، به تبادل نظر و البته دادن رای پیرامون این موضوع بپردازید.

به یاد داشته باشید که این رای گیری همزمان در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام ترنجی نیز فعال بوده و مجموع آرا برای پیروزی هر دستگاه مد نظر است. مدت زمان رای گیری ۴۸ ساعت پس از انتشار مطلب خواهد بود. همچنین قابل ذکر است که در قرعه کشی هدیه ویژه لیگ ترنجی ۲۰۱۶ تنها کاربرانی که در بخش نظرات به بیان دیدگاه خود می‌پردازند، شرکت داده خواهند شد.

لیگ ترنجی ۲۰۱۶: گلکسی اس ۷ یا آیفون ۷

jadval-1۰

2
0
برچسب ها: toranji SLاسمارت فونلیگلیگ اسمارت فونلیگ ترنجیموبایلنظرسنجینظرسنجی اسمارت فوننظرسنجی گوشینظرسنجی موبایل

پویا رحمانی

نویسنده پویا رحمانی

عاشق دنیای تکنولوژی، خودرو و فوتبالم! عشق به تمام معنا...

۳نظر

درج نظرات: