بستن
Andriodاچ‌تی‌سیاخبار

نسخه های آنلاک HTC 10 و HTC One M9 بروزرسانی جدیدی را برای بهبود های سیستمی دریافت کردند

htc-10-sense-feature-focus-10-840×560

صاحبان دستگاه های HTC 10 و HTC One M9 در این هفته می توانند منتظر بروزرسانی جدیدی برای دستگاه های خود باشند. در ادامه با ما همرا باشید.

این بروزرسانی هیچ عنوان مشخصی ندارد و شرکت فقط به گفتن بهبود های سیستمی بسنده کرده است. البته این آپدیت پچ امنیتی ۱ دسامبر را نیز برای این دو دستگاه به ارمغان می آورد.

htc-software-update-300x533

برای افرادی که به جزئیات حساس هستند باید بگوییم که آپدیت HTC 10، دارای ورژن نرم افزاری ۲٫۳۸٫۶۱۷٫۶ و حجم ۶۰۹٫۵۸ مگابایت است. همچنین آپدیت One M9 دارای ورژن نرم افزاری ۴٫۱۹٫۶۱۷٫۱ و حجم ۵۵۹٫۸۵ مگابایت است. همانطور که مشاهده می کنید هر دو آپدیت حجم بالایی دارند و HTC اشاره کرده است که این آپدیت ها را از طریق WiFi انجام دهید.

هر دو دستگاه ۱۰ و One M9 در ماه های قبل آپدیت اندروید ۷ را دریافت کرده اند. نسخه های اپراتوری این دو دستگاه می توانند انتظار بروزرسانی به اندروید ۷ را در ماه های اولیه سال ۲۰۱۷ داشته باشند. همانطور که می دانید جدیدترین دستگاه HTC که HTC Bolt نام دارد و در بازار اروپا به نام ۱۰ evo شناخته می شود، از آخرین نسخه سیستم عامل گوگل استفاده می کند.

همچنین HTC به صورت رسمی اعلام کرد که One A9 به اندروید ۷ بروزرسانی خواهد شد، اما زمان یا تاریخ دقیقی را برای این آپدیت اعلام نکرده است.

androidauthority

0
0
برچسب ها: googleHTCHTC 10htc one m9اندروید

۲نظر

درج نظرات: