بستن
no thumb

سونی تا پیش از این قابلیت های ویژه ای را به صورت پیش فرض داشت که واقعا عالی بودند. برای مثال با قابلیت Live on Youtube که در دوربین وجود داشت شما به صورت مستقیم می توانستید صحنه ای که از آن فیلم برداری می کنید را روی یوتیوب پخش زنده کنید. و یا با قابلیت Screen Record که برای اولین بار توسط این شرکت روی اندروید ۴٫۴٫۴ به صورت پیش فرض ارایه شد و با آن می توانید از محتوای نمایشگر خود فیلم بگیرید. اگر نقد و بررسی اکسپریا زد ۳ کامپکت را به یاد داشته باشید، این قابلیت را برای شما شرح دادیم. حالا سونی قابلیتی که تلفیق این دو است را تحت عنوان Live Screen Streaming معرفی کرده است و به نظر ما کاملا جذاب و مفید است.

در این قابلیت شما قادر هستید هر آنچه که روی موبایلتان در حال اجرا است را به صورت زنده روی دو سرویس Youtube یا Twitch پخش کنید. حال این محتوا می تواند بازی باشد، می توان فیلم باشد، می تواند آموزش انجام کاری باشد و یا … بیایید کمی خلاق باشیم، همین حالا به ذهن ترنجی رسید که این سرویس حتی برای آموزش از راه دور هم کاملا مفید است، چرا که در این سرویس شما قادر خواهید بود تا صدا و تصویر خود را هم به محتوای نمایش داده شده روی نمایشگر بیافزایید و این به شما اجازه می دهد که حتی از راه دور چیزی را آموزش دهید. همانطور که می بینید می تواند استفاده های خیلی خلاقانه ای داشته باشد.

Live-screen-streaming_0_result-150x150

اگر برای شما جالب است که چطور، اسکرین شات های زیر را به شما نشان می دهیم:

همانطور که می بینید کیفیت خروجی را هم می توانید تعیین کنید. این به شما اجازه می دهد که حتی از مراسم های خاص یک پخش زنده را داشته باشید، چیزی شبیه به همان Live On Youtube که قبلا وجود داشت. اگر هم از اهالی بازی باشید که دیگر خوراک شماست و می توانید دوستانتان را با مهارت در بازی خود، شگفت زده کنید. قبل از پایان دادن این مطلب باید بدانید که این سرویس تنها روی آخرین محصولات سونی یعنی Xperia Z3+ و اعضای خانواده اکسپریا زد ۴ اجرا می شود. در ضمن این برنامه هنوز برای همه کشور ها عرضه نشده است و می تواند در دسترس بودن برای کشور خود را از گوگل پلی (دانلود Live screen streaming سونی)  پیگیری کنید. نظر شما درباره این برنامه چیست؟

[su_button url=”http://www.xperiablog.net/2015/07/07/sonys-live-screen-streaming-app-allows-mobile-gamers-to-stream-live/” target=”blank” background=”#377431″]XperiaBolg[/su_button]

0
0
برچسب ها: Live screen streamingsonysony Live screen streamingپخش آنلاین از روی موبایلپخش آنلاین بازیپخش آنلاین فیلمدانلود Live screen streaming سونیسونینرم افزار اختصاصی سونی

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۳نظر

درج نظرات: