بستن
ترنجی

نرم‌افزارهای بیشتری از مایکروسافت، طی آخرین آپدیت گلکسی S6 و S6 edge به این دو دستگاه اضافه خواهد شد

no thumb

آخرین آپدیتی که برای دو دستگاه گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج، منتشر شده است، نرم‌افزارهای مایکروسافت را به همراه دارد. از این نرم‌افزارها می‌توان به مجموعه آفیس اشاره کرد. همچنین قبل از این، دو نرم‌افزار OneDrive و OneNote بر روی دستگاه‌های مورد بحث در دسترس بودند. با توجه به روابطی که مایکروسافت و سامسونگ با یکدیگر داشته‌اند، دور از انتظار نیست که این نرم‌افزارها را به صورت پیشفرض در دستگاه‌های بعدی سامسونگ نیز مشاهده کنیم. در ادامه با ترنجی همراه باشید.

این آپدیت حدود ۲۲۰ مگابایت حجم داشته که با توجه به منطقه رام خود، می‌توانید آن را نصب کرده و آز آن‌ استفاده کنید. شماره ساخت این آپدیت به صورت کامل، LMY47X.G925FXXU2COH2 می‌باشد.

اگر دقت کرده باشید، مایکروسافت، سعی در انتشار نرم‌افزارهای خود در اکوسیستم اندروید دارد و قصد دارد این نرم‌افزارها را به هر روشی به دست طرفداران برساند. این روش می‌تواند قرار دادن این اپلیکیشن در گوگل پلی استور باشد یا قرار دادن آن در آپدیت دستگاه‌های مختلف.

به هر حال این آپدیت برای این دو دستگاه دوست داشتنی در دسترس است که البته به صورت همگانی عرضه نشده است.

نظر خود را در رابطه با این اقدام با ما در میان بگذارید.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/latest_galaxy_s6_s6_edge_update_brings_more_microsoft_apps-news-14043.php” background=”#5ab28d”]gsmarena[/su_button]

0
0
برچسب ها: S6 و S6 edgeآپدیتترنجیگلکسی

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۸نظر

درج نظرات: