بستن
ترنجی

میزو پرو ۵ در Geekbench از سامسونگ گلکسی اس ۷ پیشی گرفت

no thumb

امروز، بنچمارگ گلکسی اس ۷ اگزینوس ۸۸۹۰ با ۳ گیگابایت و ۴ گیگابایت رم در Geekbench لو رفت اما نمی‌توان به این بنچمارک‌ها اعتماد کرد، چرا که این گوشی هنوز در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد و تا عرضه‌ی رسمی آن، حدود ۶ ماه زمان باقی مانده است. امروز، بنچمارک گوشی جدید میزو با نام میزو پرو ۵ (Meizu PRO 5) منتشر شده است. بنچمارک‌های این گوشی در Geekbench، بالاتر از بنچمارک‌های گلکسی اس ۷ است که امروز شاهد لو رفتن آن در Geekbench بودیم. در ادامه همراه ترنجی باشید.

میزو پرو ۵ در دو مدل با پردازنده‌های مختلف عرضه خواهد شد. مدلی که امروز بنچمارک آن در Geekbench منتشر شده، دارای پردازنده‌ی اگزینوس ۷۴۲۰ سامسونگ است. با وجود این پردازنده، این گوشی در آزمایش چند هسته‌ای توانسته است تا به امتیاز ۵۶۰۰ دست یابد که بالاتر از امتیاز ۵۲۰۰ گوشی‌های گلکسی اس ۶ و گلکسی اس ۶ اج است.

gsmarena_002

اگزینوس ۸۸۹۰ جدید سامسونگ، قدرت بیشتری نسبت به نسل قبل خواهد داشت و قطعا بنچمارک‌های منتشر شده‌ی امروز، مربوط به نسخه‌ی اولیه آن است. امروز، دو دستگاه با مدل‌های مختلف از سامسونگ در Geekbench لو رفتند که فرکانس پردازنده‌های آن‌ها با هم‌دیگر فرق دارد.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/meizu_pro_5_outpaces_the_samsung_galaxy_s7_in_geekbench-blog-14004.php” background=”#5ab28d”]GSMARENA[/su_button]

0
0
برچسب ها: Exynos 7420MeizuMeizu Pro 5اگزینوس 7420گوشی جدید میزومیزومیزو پرو 5

۱۰نظر

   1. امیر رضا خان
    من بمیرم طرفه برند سامسونگ نمیرم چه برسه به اینکه گوشیش رو بخرم،اون کسی هم که باباش بهش پول میده گوشی بخره امثاله تو هستن و الا ما که از نوجَوونی رو پایه خودمون وایسادیمو با پول کارگری نیازامونو برطرف کردیم خدا رو شکر دستمونم جلو بابامون واسه اینجور چیزا دراز نکردیم و نمیکنیم

    0
    0

درج نظرات: