بستن
ترنجی

موزیلا رسما اعلام کرد که به توسعه‌ی Firefox OS برای گوشی‌ها خاتمه داده است

no thumb

Firefox OS، سیستم‌عامل موزیلا برای گوشی‌ها و دیگر دستگاه‌ها است که به محبوبیت خاصی در بین کاربران دست نیافته است. امروز موزیلا رسما اعلام کرد که به توسعه‌ی این سیستم‌عامل برای گوشی‌ها خاتمه داده است و خبری از عرضه‌ی گوشی با سیستم‌عامل Firefox OS نیست. در ادامه همراه ترنجی باشید.

موزیلا متوجه شده است که این سیستم‌عامل، نمی‌تواند بهترین تجربه کاربری ممکن را در گوشی‌ها ارائه دهد؛ به همین دلیل، موزیلا به توسعه‌ی Firefox OS برای گوشی‌ها خاتمه داده است. گوشی‌هایی که تاکنون با سیستم‌عامل Firefox OS عرضه شده‌اند، همه جزو دستگاه‌های پایین‌‎رده محسوب می‌شوند و موفقیت بزرگی را برای موزیلا به ارمغان نیاورده‌اند.

Firefox OS، تنها قادر به اجرای برنامه‌های وب بود که به همین دلیل در بین کاربران، به محبوبیت خاصی دست نیافت. از این سیستم‌عامل، هنوز هم در دستگاه‌های متصل و شبکه‌های اینترنت اشیاء استفاده خواهد شد. به گفته‌ی Firefox ،Ari Jaaksi یک پروژه متن باز واقعی خواهد بود.

[su_button url=”http://www.gsmarena.com/mozillas_firefox_os_is_officially_dead_at_least_for_smartphones-news-15407.php” target=”blank” background=”#04c571″]GSMARENA[/su_button]

0
0
برچسب ها: Firefox OSMozillaسیستم‌عامل موزیلافایرفاکس اواسموزیلا

۴نظر

درج نظرات: