بستن
ترنجی

مورتال کمبات ایکس برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ عرضه نخواهد شد

no thumb

به تاخیر افتادن عرضه بازی جذاب مورتال کمبات ایکس برای پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ آن قدر طولانی شد، تا این که در نهایت، کمپانی برادران وارنر اعلام کرد که این بازی برای این دستگاه ها منتشر نخواهد شد.

با ترنجی در ادامه مطلب همراه باشید.

اگر می خواهید دلیل این کار را بدانید، کمپانی سازنده اعلام کرده که تنها دلیل این عدم عرضه مربوط به بحث کیفیت بازی بررروی این دستگاه هاست.

آن ها در بیانیه عدم عرضه این بازی برای دستگاه های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ این چنین

می گویند :

پس از ماه ها تلاش و تحقیق تیم توسعه دهنده بازی، کمپانی وارنر بروس با عرض تاسف به این نتیجه رسیده که نمی تواند بازی مورتال کمبات ایکس را برروی دستگاه های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ عرضه کند. باید بگوییم که تیم ما با پشتکار فراوان به دنبال کسب استانداردهای کیفی لازم جهت ارائه بازی در این کنسول ها بود. اما تیم ما به استاندارد لازم کیفی برای ارائه این بازی در این کنسول ها نرسید و بسیار متاسفیم که باید اعلام کنیم که ما قادر به ارائه این بازی برروی کنسول های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ نیستیم.

ابتدا قرار بود که بازی مورتال کمبات ایکس در ماه آوریل برای دستگاه های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ عرضه شود. اما ناشر این زمان را به تابستان تغییر داد و اکنون اعلام کرد که بنا به دلایل بالا، این بازی هرگز برای دستگاه های ایکس باکس ۳۶۰ و پلی استیشن ۳ عرضه نخواهد شد.

مورتال کمبات ایکس برای دستگاه های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی ها در ۱۴ آوریل امسال منتشر شد.

[su_button url=”https://www.yahoo.com/tech/s/mortal-kombat-x-playstation-3-023724695.html” target=”blank” background=”#159f84″]yahoo[/su_button]

0
0

حسین عامریان

نویسنده حسین عامریان

۸نظر

  1. کسی از بازی god of war جدید که قراره ساخته بشه و ادامه دهنده ی داستان god of war 3 ساخته بشه خبر داره؟؟؟
    همون طور که به خاطر دارید پایان خدای جنگ ۳ نشون داد که رد خون به سمت دره هست و کریتوس هنوز نمرده،واقعا گرافیک این بازی غوقایی به پا کرد و بی نظیر بود، نظر شما چیه؟ ایا خدای جنگ جدید که ادامه دهنده خدای جنگ ۳ هست ساخته میشه و نظر شما درباره این بازی چیه؟؟؟

    0
    0

درج نظرات: