بستن
ترنجی

موجودی لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال برای پیش‌فروش در آمریکا به اتمام رسید

no thumb

ظاهرا لومیا‌های جدید توانسته‌اند نظر مردم را نسبت به خود جلب کنند و آمریکایی‌ها نسبت به لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال روی خوشی نشان داده‌اند. موجودی پیش‌فروش لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال خیلی زودتر از تاریخی که پیش‌بینی می‌شد به اتمام رسید!

با ترنجی همراه باشید…

پرچمداران جدید مایکروسافت در چند روز آینده روانه‌ی بازار خواهند شد و با توجه به شناختی که ما نسبت به بازار تلفن‌همراه در ایران داریم ورود لومیا ۹۵۰ و لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال به ایران به سریع‌ترین شکل ممکن و حتی زودتر از برخی از کشور‌های غربی صورت خواهد گرفت. به چگونگی وارد شدن سریع گوشی‌ها به ایران کاری نداریم اما امروز انتشار یک خبر موجب شادی طرفداران مایکروسافت شد.

طبق خبری که مرجع معتبر ویندوزی به نام WmPowerUser منتشر کرده است موجودی پیش‌فروش لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال در روز اول پیش‌فروش به پایان رسیده است و این آمار نشان از استقبال کم‌نظیر اهالی ایالات متحده از اولین گوشی‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ موبایل دارد.

Lumia-950-and-950-XL (3)

قبل از آغاز پیش‌فروش٬ اعلام شده بود که اولین محموله‌ی گوشی‌های لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال در روز ۴ آذر (۲۵ نوامبر) به دست خریداران خواهد رسید اما امروز این تاریخ به ۱۶ روز بعد یعنی ۲۰ آذرماه (۱۱ دسامبر) تنزل پیدا کرد. اگر در آمریکا زندگی می‌کنید و قصد دارید تا لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال را خریداری کنید بهتر است اندکی دست بجنبانید زیرا اگر همین الان نیز اقدام به ثبت‌نام کنید یک‌ماه بعد گوشی را درب منزل خود دریافت می‌کنید.

Lumia-950-and-950-XL (2)

گوشی لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال در آمریکا تنها به صورت آنلاک فروخته می‌شود و گوشی لومیا ۹۵۰ علاوه بر فروش به صورت آنلاک از طریق اپراتور At&t نیز به‌فروش می‌رسد.  این موضوع ممکن است به فروش این گوشی در آمریکا اندکی ضرر بزند زیرا مردم آمریکا در کمتر مواردی دست به خرید بدون قرارداد می‌زنند و این موضوع نمی‌تواند خبر خوبی برای اهالی ردموند باشد.

نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا این رکورد نشان از استقبال مردم از لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال است؟ آیا شما قصد خرید لومیا ۹۵۰ ایکس‌ال را دارید؟

[su_button url=”http://wmpoweruser.com/microsoft-lumia-950-xl-pre-order-delivery-date-slips-to-dec-11th/” background=”#189d5c”]WmPowerUser[/su_button]

0
0
برچسب ها: پیش فروش لومیا 950 ایکس الترنجیلومیا 950لومیا 950 ایکس‌المایکروسافت لومیاویندوز 10ویندوز 10 موبایل

عارف کمانی

نویسنده عارف کمانی

۱۲نظر

  1. من قصد خرید این گوشی دارم ولی واقعا این دیر وارد بازار شدنش حوصله ادمو سر میبره
    در مورد به اتمام رسیدن موجودی هم باید دید چقدر بوده موجودی…..درمورد انتهای خبرم که در مورد ۹۵۰ بود فک نمیکنم اینطور باشه یه نگاه به این لینک بندازینhttp://wmpoweruser.com/microsoft-store-to-start-shipping-unlocked-lumia-950-from-nov-25/

    0
    0

درج نظرات: