بستن
ترنجی

موتورولا دروید (Motorola Droid) جدید؛احتمالا از ویژگی شارژ بی سیم بهره ببرد

no thumb

به رغم آنچه که شایعات می‌خواست باور کنیم که در اوایل این هفته دستگاهی به نام Droid معرفی نمی‌شود و به جای آن شاهد پرده برداری از (Moto X Style،Moto G (2015 و Moto X Play خواهیم بود که چنین اتفاقی نیز افتاد؛ اما وقتی ذکر شود که موتو ایکس پلی در آمریکا منتشر نخواهد شد و موتورولا حرف از انتخاب‌های بیشتری در امسال برای این منطقه بزند، به این معنی است که دروید های جدیدی در راه هستند. با ترنجی همراه باشید.

ما شاهد یک پنل پشتی هستیم که گفته می‌شود متعلق به Motorola Droid جدید است. مانند سال قبل و Droid Turbo، مدل جدید نیز از ویژگی شارژ وایرلس بهره می‌برد. متاسفانه در حال حاضر این تمام اطلاعاتی است که از دروید جدید داریم.

New-Motorola-Droid-2015-03

New-Motorola-Droid-2015-01
New-Motorola-Droid-2015-02

در عکس‌های بالا پنل پشتی موتو دروید و همچنین عکسی از پنلی که قبلاً درز کرده بود (به نوعی شبیه به پنل پشتی Moto X Style است، گرچه که به طور واضحی الگوی آن‌ها فرق دارند) را شاهد هستیم.

هنوز تاریخ دقیقی از معرفی موتورولا دروید جدید در دسترس نیست. در هر صورت، این گوشی مانند مدل‌های قبلی منحصراً توسط Verizon در آمریکا فروخته خواهد شد.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Upcoming-Motorola-Droid-will-likely-feature-wireless-charging_id72160″ target=”blank” background=”#06a570″]phonearena[/su_button]

0
0
برچسب ها: شارژ وایرلسموتورولاموتورولا دروید

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۱ نظر

درج نظرات: