بستن
مقایسه‌ی گجت‌ها

مقایسه دقیق تر از عمر باتری پیکسل ایکس ال با آیفون ۷ پلاس و گلکسی اس ۷ اج و دیگر رقبا

pixelphones

گوگل برای عمر باتری پیکسل های خود هیچ ادعای خیلی بزرگی نکرده است اما از آنجا که این یک فاکتوری خیلی با اهمیت است و از قضا اپل نیز تصمیم گرفته است روی عمر باتری آیفون ۷ و ۷ پلاس بیشتر متمرکز شود و روی این فاکتور مانور زیادی داده، مقایسه های زیادی بین این دو دستگاه انجام می شود. یکی از دستگاه های دیگر که در زمینه عمر باتری حرف های زیادی برای گفتن دارد و در حقیقت نسبت به گزینه های یاد شده، عملکرد قوی تر دارد، گلکسی اس ۷ اج است، اجازه بدهید این ۳ را با نسل قبلی پیکسل ایکس ال یعنی نکسوس ۶ پی در کنار یکدیگر قرار دهیم و چند میهمان دیگر نیز به این رقابت دعوت کنیم تا مقیاس صحیح تری از عملکرد باتری پیکسل ایکس ال بدست آوریم! در ادامه با ترنجی همراه باشید تا مقایسه ای دیتیل وار (!) از عملکرد این چند دستگاه با هم داشته باشیم.

pixel-xl-batterylife

در جدول بالا اطلاعات بسیار کامل و جامعی را مشاهده می کنید، از مدل دستگاه و حجم باتری هر کدام در ردیف بالا و در ردیف کناری نیز عملکرد های مختلف و نقطه طلاقی این دو مدت زمان عملکرد باتری هر دستگاه را. دستگاه مرجع برای مقایسه در اینجا گوگل پیکسل است و درصدهایی که می بینید نشان دهنده برتری یا ضعف هر دستگاه نسبت به گوگل پیکسل ایکس ال است.

گلکسی اس ۷ اج که با اقتدار عملکردی ۵۰٪ بهتر از پیکسل ایکس ال دارد.

بسیار خوب، همانطور که می بینید، در مجموع می توان گفت گوگل توانسته است با همان حجم باتری نکسوس ۶ پی عملکردی کمی بهتر داشته باشد که در بخش وب گردی می توان گفت پیشرفت محسوس بوده است. در مقایسه با آیفون ۷ پلاس همانطور که می بینید اپل با حجم باتری کمتر و البته نمایشگری با رزلوشن کمتر (FHD در مقابل QHD) عمر باتری ۳۸٪ بهتر از پیکسل ایکس ال دارد. و در نهایت گلکسی اس ۷ اج که با اقتدار عملکردی ۵۰٪ بهتر از پیکسل ایکس ال دارد که در پخش ویدیو تا ۸۰٪ بهتر عمی می کند و در وبگردی ۴۵٪ بهتر!

در این بین رقیب پر ادعای پرچمدارکش، یعنی وان پلاس نشان داده است که با باتری ۳۰۰۰ میلی آمپری و نمایشگر FHD  در بهینه سازی نسبت حجم باتری به عملکرد حتی از اپل و سامسونگ هم بهتر بوده است و با باتری ۳۰۰۰ میلی امپری عملکردی تا ۴۵٪ بهتر از پیکسل ایکس ال دارد.

نظر شما درباره عملکرد گوگل در باتری ۳۴۵۰ پیکسل ایکس ال چیست؟

0
0
برچسب ها: Pixel XLپیکسل ایکس المقایسه عمر باتری

سینا عطایی

نویسنده سینا عطایی

حال روزگارت به خودت بستگی داره :)

۸نظر

 1. هر دفعه یه چیزو اعلام میکنن .
  تو تست اندروید آتوریتی تو فون آرنا تو GSM تو تست سایتهای ایرانی تو تست کاربران هرکسی یه چیزی میگه .
  الان وان پلاس که جز ضعیفترینها بود شده بهترین بهترینها .
  حتی عملکرد وان پلاس از نکسوس ضعیفتر بود . با رزلوشون FHD و ظرفیت ۴۵۰ میلی آمپر کمتر باید مثل پیکسل میبود .

  چند روز پیش که فقط ۷_۸ دقیقه ضعیفتر از s7 Edge بود الان شد نصف

  0
  0
 2. رو دست سامسونگ هنوز هیچ برندی نیومده،و تو بخش موبایل هم هیچ گوشی نیومده که تا یک سال بهتر از سامسونگ باشه اگه بیاد به خدا من سامسونگ رو میبوسم میزارم کنار،هیچ برندی علم اینو نداره که گوشی بزنه تا امکاناتش بیشتر و بهتر از سامسونگ باشه،سامسونگ تنها دلیل بودن در این زندگی تکراری.

  0
  0
 3. قطعا تو بخش انفجار داغی لگ خرابی رنگ غیر واقعی دوربین اشباع پردازنده مزخرف استاندارد ضد آب فیک اسکنر مزخرف جنس بدنه خش پذیر تعداد پیکسل سوخته بالا رو دست سامسونگ نداریم .
  غافل گیر نشید برین فرومهای تخصصی موبایلستان موبایل آی آر و آی آر تی سی آی فقط نگاه کنید .
  تاز گویا خبر ندارین سامسونگ دزد لیتوگرافی tsmc هم هست !!!!

  0
  0

درج نظرات: