بستن
اپلحتما بخوانیدگوگلمطالب ترنجی

مقایسه امتیاز کسب‌شده توسط گوگل Pixel XL و iPhone 7 Plus در بنچمارک Geekbench

google-pixel-and-pixel-xl

گوگل با معرفی دو پرچم‌دار قدرتمند خود که از تمامی مشخصات سخت‌افزاری جدید بهره می‌برد و با محدوده قیمتی که از ۶۵۰ دلار آغاز می‌شود مطمئناً رقبای بسیاری در میان دیگر پرچم‌داران خواهد داشت که آیفون ۷ نیز در زمره‌ی همین رقبا برای این گوشی‌های جدید گوگل به‌حساب می‌آید در ادامه با ترنجی همراه باشید تا گوشه‌ای از رقابت این محصولات را به شما نشان دهیم.

آخرین نسل از پردازنده‌های کوآلکام یعنی اسنپدراگون ۸۲۱ در کنار ۴ گیگابایت رم موتور محرک Pixel XL را تشکیل می‌دهند و حالا که این گوشی مورد آزمون Geekbench قرارگرفته است می‌توانیم امتیاز کسب‌شده توسط این محصول را با یکی از جدی‌ترین رقبایش یعنی iPhone 7 Plus مقایسه کنیم.

متأسفانه باید گفت نتایج آن‌طور که انتظار داشتیم فوق‌العاده نیستند، گوگل Pixel XL موفق شد در بخش تک‌هسته‌ای امتیاز ۱۶۰۷ و در بخش چندهسته‌ای امتیاز ۴۱۴۷ را به دست آورد. این در حالی است که iPhone 7 Plus با پردازنده‌ی A10 نسل جدید خود به‌راحتی می‌تواند رقیب خود را از میان بردارد؛ این دستگاه موفق شده در بخش تک‌هسته‌ای امتیاز ۳۴۶۹ و در بخش چندهسته‌ای امتیاز ۵۶۰۱ را به ثبت برساند.

اما با توجه به اینکه بنچمارک ها نشان‌دهنده‌ی عملکرد واقعی یک محصول در استفاده روزمره نیستند فعلاً باید منتظر ماند و دید دست‌پخت‌های جدید گوگل در واقعیت چگونه عمل خواهند کرد.

۱

۲

phonearena

0
0
برچسب ها: Geekbenchآیفوناپلگوگل

سینا سهیلی‌فر

نویسنده سینا سهیلی‌فر

سم شناس پزشکی، مدرس زبان انگلیسی، مترجم و نویسنده ترنجی، عاشق تکنولوژی و ورزش

۴نظر

درج نظرات: