بستن
ترنجی

مدیرعامل شرکت توشیبا پس از دروغ ۱٫۲ میلیارد دلاری، استعفا داد

no thumb

اگر درجریان باشید، چند روز پیش خبرگذاری رویترز در مطلبی اعلام کرد که شرکت توشیبا، میزان سود سالانه‌اش را ۱٫۲ میلیارد دلار بیش از مقدار واقعی‌اش گزارش داده است! موضوع وقتی بد تر شد که طبق گزارش‌های این وب سایت، تمام آمار سود دهی شش سال گذشته‌ی شرکت توشیبا دست‌کاری شده است و این یعنی یک دروغ خبری برای سهام‌داران و سرمایه‌گذاران‌ شرکت تا این که مبادا اعتمادشان از بین برود! در ادامه همراه باشید.

این خبر توسط روسای اصلی شرکت تایید شد. سپس Hisao Tanaka به عنوان مدیر شرکت، Norio Sasaki در سمت معاون توشیبا،  Atsutoshi Nishida مدیر سابق توشیبا و هشت مدیر دیگر رده‌بالای این شرکت، مسئولیت را پذیرفته و با استعفای خود از شرکت خارج شدند! (جدای از خبر جدا به این فرهنگ بالا تبریک عرض میکنم!)

شرکت توشیبا در اولین پیش‌بینی ها اعلام کرده بود که ۴۴۲ میلیون دلار از ارزش‌اش کاسته شود، اما گزارشی که امروز توسط این شرکت منتشر شده است، سه برابر این رقم را نشان می‌دهد. توشیبا می‌خواهد دارایی های خود را برای فروش قرار دهد تا بتواند حداقل خسارت های وارد شده را صاف کند. نظر شما چیست؟ چرا این شرکت نیز به حاشیه کشیده شد؟

[su_button url=”http://www.engadget.com/2015/07/21/toshiba-ceo-quits-profit-scandal/” background=”#0fc5b7″]engadget[/su_button]

0
0
برچسب ها: توشیباضرر مالی شرکت توشیبافروش شرکت توشیباورشکستگی توشیبا

صدرا مخملی

نویسنده صدرا مخملی

شروعی تازه ....

۵نظر

درج نظرات: