بستن
اپلحتما بخوانیدشایعات

محصول سال آینده اپل آیفون ۸ نام خواهد داشت

apple-iphone-8-israel-01

تنها چند هفته از عمر آیفون ۷ و آیفون ۷ Plus می‌گذرد با این وجود اپل سخت مشغول کار روی نسل آینده‌ی این گوشی‌های هوشمند است. بر اساس گزارش Business Insider یکی از کارمندان این شرکت از تولید سخت‌افزارهای آیفون ۸ در اسرائیل خبر داده است. در ادامه با ترنجی همراه باشید

این کارمند شرکت اپل که طبیعتاً نخواسته نامش فاش شود، در مرکز اپل هرزیلیا (نزدیک به تلاویو) کار می‌کند. این مرکز طبق اعلام تیم کوک مدیرعامل اپل دومین مرکز بزرگ تحقیق و توسعه‌ی این شرکت در جهان است. درحالی‌که این کارمند جزئیات بیشتری درباره‌ی آیفون ۸ را فاش نکرده است اما اعلام کرده که این محصول یک طراحی انقلابی خواهد داشت و از ظاهری کاملاً متفاوت با دو سری قبلی آیفون ۷ و آیفون ۶ بهره می‌برد؛ به‌علاوه مطابق رسم چندساله‌ی اخیر اپل این محصول در زمینه دوربین هم نسبت به نسل‌های قبلی پیشرفت محسوسی خواهد داشت.

پیش‌تر هم این خبر که محصول سال آینده‌ی اپل از صفحه‌نمایش دو طرف خمیده‌ی تولیدشده توسط سامسونگ بهره می‌برد را شنیده بودیم؛ حالا اگر این خبر را در کنار طراحی انقلابی ذکرشده توسط کارمند اپل قرار دهید احتمال صحت این موضوع را افزایش می‌دهد.

اما آیا واقعاً نام محصول سال آینده‌ی اپل آیفون ۸ خواهد بود؟ اگر بر اساس رسم چندساله‌ی اخیر این شرکت قضاوت کنیم محصول سال آینده این شرکت باید نسخه‌ی پیشرفته‌تر از آیفون ۷ باشد و آیفون ۷s نام بگیرد اما با توجه به تغییرات عمده‌ای که به نظر می‌رسد اپل تصمیم دارد در محصولات سال آینده‌ی خود ایجاد کند این محصول انقلابی به یک نام جدید نیز نیاز دارد بنابراین انتخاب نام آیفون ۸ برای پرچم‌داران این شرکت در سال ۲۰۱۷ منطقی به نظر می‌رسد.

سخنگوی رسمی اپل هم مثل همیشه در پاسخ به سؤالی در مورد این خبر اعلام کرده که این شرکت علاقه‌ای ندارد در مورد شایعات و حدسیات به‌صورت رسمی اعلام نظر کند؛ نظر شما دراین‌باره چیست؟

phonearena

0
0
برچسب ها: آیفون 8اپلشایعات

سینا سهیلی‌فر

نویسنده سینا سهیلی‌فر

سم شناس پزشکی، مدرس زبان انگلیسی، مترجم و نویسنده ترنجی، عاشق تکنولوژی و ورزش

۹نظر

درج نظرات: