بستن
no thumb

اوایل هفته جاری بود که اطلاعات جدیدی از مایکروسافت Cityman (لومیا ۹۵۰XL و لومیا ۹۵۰) و مایکروسافت Talkman (لومیا ۹۴۰XL و لومیا ۹۴۰) به بیرون درز کرد. رندر جدیدی از گوشی Cityman توسط وب‌سایت ویندوز سنترال منتشر شد که بسیار به طرح اصلی نزدیک است و احتمالا طراحی نهایی این گوشی به رندر منتشرشده بسیار شبیه خواهد بود. این وب‌سایت اعلام کرد که این رندرها “مثل چیز واقعی” هستند. در ادامه همراه ترنجی باشید.

امروز، این گزارش آپدیت‌شده بود و این گزارش به وجود کلیدهای نرم‌افزاری بجای کلیدهای خازنی در گوشی‌ جدید مایکروسافت اشاره کرد اما چرا مایکروسافت تصمیم‌گرفته است تا از کلیدهای نرم‌افزاری برای پرچم‌دار جدید خود استفاده کند؟

شاید به این دلیل باشد که کلیدهای نرم‌افزاری تجربه کاربر را بهبود می‌بخشد و بیشتر کاربران نیز تمایل به استفاده از کلیدهایی را دارند که در صفحه‎‌نمایش قرار دارند. برای مثال کلیدهای نرم‌افزاری یا روی صفحه، لمس‌های تصادفی را کاهش می‌دهد و به راحتی می‌تواند زمانی که از آن استفاده نمی‌شود، ناپدید شود و کل فضای صفحه‌نمایش را در اختیار کاربر بگذارد.

تاکنون، شایعات زیادی از پرچم‌دار جدید مایکروسافت منتشرشده است و قطعا شایعات تازه‌ای تا زمان عرضه این گوشی منتشر خواهند شد. این احتمال نیز وجود دارد که گوشی Talkman به دکمه‌های روی صفحه یا نرم‌افزاری مجهز شود اما فعلا چیزی معلوم نیست.

[su_button url=”http://wmpoweruser.com/microsoft-cityman-will-reportedly-have-on-screen-keys/” background=”#0fc5b7″]wmpoweruser[/su_button]

0
0
برچسب ها: CitymanLumialumia 940Lumia 940 XLLumia 940XLLumia 950Lumia 950 XLLumia 950XLmicrosoftTalkmanWindowswindows mobileترنجیلومیالومیا 940لومیا 940 ایکس اللومیا 940XLلومیا 950لومیا 950 ایکس اللومیا 950XLویندوزویندوز موبایل

۲نظر

 1. من تازه میخواستم به وینفون کوچ کنم.
  یکی از دلایلی که از ۹۳۰ خوشم اومده بود و دوست داشتم روی ۹۴۰ (یا ۹۵۰) ببینم، همین دکمه های خازنی بود که بنظرم خیلی باحالن!
  .
  سه تا گوشی آخرم، همه Softkeys داشتند.
  به شخصه از دکمه های روی صفحه متنفرم!!
  تو فکرم، یه جورایی گوشی رو فلج نشون میدن :///

  0
  0

درج نظرات: