بستن
مطالب ترنجی

لنوو Moto Z را ضد خم شدن ساخته است

no thumb

این روزها همه‌جا پر شده است از ویدئوهای تست خم شدن گوشی‌های مختلف تا نشان دهند از خریدن کدام محصولات خودداری کنیم، در طرف مقابل سازندگان تلفن‌های همراه هم وارد بازی شده و تلاش می‌کنند که محصولات خود را در این رابطه تقویت کنند. حالا این ادعا در مورد Moto Z مطرح ‌شده است؛ در ادامه با ترنجی همراه باشید.

اپل آیفون ۶S خود را با فلزی قوی‌تر تولید کرد که بعد از رسوایی خم شدن دیگر ارزشی نداشت؛ اما لنوو در پست وبلاگ خود، از طراحی Moto Z ضد خم شدن خبر داده و در این پست این‌گونه عنوان‌شده است:

“ما با توجه به این موضوع که خم شدن یک گوشی ظریف چقدر می‌تواند باعث آبروریزی شود، دستگاه جدید خود را با یک قاب فلزی (از درجه محصولات هواپیمایی) تولید کردیم که از ۸۵ درصد رقبای خود در این مورد قوی‌تر است؛ درحالی‌که گوشی را در سبک‌ترین وزن ممکن حفظ شده است.”

همان‌طور که انتظار می‌رفت افرادی که سعی در خم کردن و شکستن Moto Z داشتند به موفقیت کمی دست یافتند. این مورد عجیبی نیست که یک شرکت تلاش کند خواسته‌ی مشتریان را در محصول خود بگنجاند؛ اما فقط تعداد کمی از شرکت‌ها حاضرند اعتراف کنند که حساسیت شبکه‌های اجتماعی به یک موضوع مثل خم شدن گوشی‌ها علت این تصمیم آن‌ها بوده است. در هر صورت تلفن‌هایی که خم نشوند برای هر کاربری مفید خواهند بود.

[su_button url=”http://www.theverge.com/circuitbreaker/2016/8/12/12450100/lg-v20-specs-quad-dac-smartphone-audio” target=”blank”]theverge[/su_button]

0
0
برچسب ها: MotoZضد خم شدنلنوو

سینا سهیلی‌فر

نویسنده سینا سهیلی‌فر

سم شناس پزشکی، مدرس زبان انگلیسی، مترجم و نویسنده ترنجی، عاشق تکنولوژی و ورزش

۶نظر

   1. تعصب چیه ،یعنی شما قبول نداری moto z force از نوت ۷ و اس ۷ و اس ۷ اج بهتره!!!!!!
    ینگا به مشخصات و مخصوصا طراحی بنداز،به جان خودم من هیچ تعصبی رو موتو ندارم ولی خیلی تابلو هست از سامی بهتره دیگه.
    اونایی هم که اسم بردی در کمال شایستگی میتونن با اختلاف ناچیز به مقام دوم و سوم برسن.

    0
    0

درج نظرات: