بستن
no thumb

ساعاتی پیش، سامسونگ رسما از سری گلکسی آ ۲۰۱۶ (Galaxy A 2016) که شامل گلکسی آ۳ (Galaxy A3)، گلکسی آ۵ (Galaxy A5) و گلکسی آ۷ (Galaxy A7) می‌شوند، رونمایی کرد. این گوشی‌ها، دارای طراحی بهتر، دوربین‌های بهبودیافته، باتری‌های بزرگ‌تر، شارژ سریع‌تر و پردازنده‌های قدرتمندتر هستند. سری گلکسی آ ۲۰۱۶ از شیشه و فلز ساخته شده‌اند و علاوه بر این، گلکسی آ۷ و گلکسی آ۵، دارای اسکنر اثرانگشت در دکمه‌ی خانه نیز هستند. قیمت و زمان عرضه‌ی این سری مشخص شده است. در ادامه همراه ترنجی باشید.

طبق اعلام سامسونگ، گلکسی آ۳، آ۵ و آ۷ از اواسط ماه دسامبر (اواخر آذر/اوایل دی) در چین و از ماه ژانویه (اواسط دی) در اروپا در دسترس خواهند بود؛ بعد از آن، شاهد عرضه‌ی جهانی آن‌ها خواهیم بود. قیمت این دستگاه‌ها در اروپا مشخص شده است و تنها مقداری از سری اول گلکسی آ بیشتر هستند:

  • گلکسی آ۳: ۳۲۹ یورو
  • گلکسی آ۵: ۳۹۹ یورو
  • گلکسی آ۷: احتمالا ۴۶۹ یورو

گلکسی آ۳، به یک صفحه‌نمایش ۴٫۷ اینچی، گلکسی آ۵ به یک صفحه‌نمایش ۵٫۲ اینچی و گلکسی آ۷ به یک صفحه‌نمایش ۵٫۵ اینچی مجهز شده‌اند. گلکسی آ۷ و آ۵، هر دو دارای اسکنر اثرانگشت هستند اما خبری از این اسکنر در گلکسی آ۳ نیست.

[su_button url=”http://www.phonearena.com/news/Galaxy-A3-Galaxy-A5-and-Galaxy-A7-2016-prices-and-release-date_id76336″ background=”#1ac0b2″ icon_color=”#f90d0d”]PhoneArena[/su_button]

0
0
برچسب ها: androidGalaxyGalaxy A3Galaxy A5Galaxy A7اندرویدسامسونگگلکسیگلکسی آگلکسی آ 3گلکسی آ 5گلکسی آ 7گوشی جدید سامسونگ

۱۰نظر

درج نظرات: